Splňte si sen: 3. ročník modelingové soutěže PURE MODEL je tady!

Stát se úspěšnou modelkou nikdy nebylo snadnější...
13221

V návaznosti na úspěchy modelingové soutěže PURE MODEL v minulých letech se agentura PURE MODEL Management rozhodla uspořádat další ročník této prestižní modelingové soutěže.

  

Castingová tour proběhne letos na podzim a závěrečný galavečer na jaře roku 2021. První casting se uskuteční již 26. září 2020 v Praze v prostorách fitness centra John Reed. Přihlásit se mohou dívky ve věku od 13 do 21 let s minimální výškou 169 cm a chlapci ve věku od 16 do 25 let s minimální výškou 183 cm, a to prostřednictvím webových stránek www.puremodelcontest.cz.

 

Soutěž PURE MODEL každoročně představuje agentům z celého světa nemalý počet modelingových nadějí a tím se tak mohou mladé modelky a modelové těšit na slibnou kariéru nejen u nás, ale i ve světě, stejně jako tomu je s finalistkou PURE MODEL 2018 Aničkou Brodeckou.

 

„Jsem velmi potěšen, že navzdory všem překážkám, které vyvstaly v souvislosti s letošní kritickou situací a nutnými omezeními takřka ve všech oblastech, jsme dostali důvěru od našich nových partnerů Braun a Xiaomi, s jejichž podporou bude nadcházející ročník soutěže realizován a budeme mít opět možnost ukázat světu, jak nadějné tváře v naší zemi máme. Stejným potěšením mi je, že se nám již třetím rokem podařilo obhájit naše partnerství s parfumerií Douglas, která se v průběhu celé akce bude starat o make-up našich finalistů, a stejně tak spolupráci se salonem Roberta Starého, který finalistům zajistí veškerou péči o vlasy,“ uvedl další klíčové podrobnosti o připravovaném ročníku soutěže Roman Holárek, majitel modelingové agentury PURE MODEL Management. 

 

Stejně tak jako v uplynulých letech, semifinále soutěže se bude konat v prostorách luxusního hotelu Augustin a pro připravovaný ročník je naplánováno na 9. ledna 2021. Ubytování v průběhu celého ročníku poskytne finalistům hotel Marriott. 

 

 

Časopis JOY je hrdým mediálním partnerem celé soutěže.