Tim Burton: Navštivte podivné děti v sirotčinci slečny Peregrinové

... na stříbrném plátně!
8417

Celý život nám někdo tvrdí, že být normální je nutnost. Pokud nejste normální, měli byste se nad sebou zamyslet, a pokusit se tak nějak znormalizovat! Nejde vám to? Vaše smůla... Budete přesunuti, odstraněni, upraveni... Nebo schováni na to nejtajemnější místo – do sirotčince slečny Peregrinové, kde je každá abnormalita normální. Pokud máte bohatou fantazii a baví vás dobrodružství s nádechem temnoty a tajemství, neměli byste přehlédnou knihu Ransoma Riggse Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Jacob se po rodinné tragédii rozhodne vydat na vzdálený ostrov, kde objevuje kromě rozpadajících se trosek bývalého sirotčince, spoustu fotek a informací o dětech, které tu byly v karanténě drženy z víc než dobrého důvodu. A když už to vypadá, že jsou příběhy dětí i sirotčince dávnou minulostí, začíná na povrch vycházet skutečnost, že jsou vlastně současnou realitou. 

Dokonalý příběh, který budete hltat slovo od slova, navíc na podzim ožije i na plátně kin a pod taktovkou Tima Burtona slibuje tu nejlepší podívanou. Stačí mít pro strach uděláno! Takže honem pro knihu a pak už se jen těšit na filmové zpracování!

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children | Official Trailer | 20th Century FOX