Víkendové akce, které by vám určitě neměly ujít

V sobotu nákupy, v neděli pohyb – ideální program!
11416

POP-UP TABULE

Máte rádi stolování s partnerem, rodinou nebo přáteli? Ty chvíle, kdy hodíte všechny starosti za hlavu a jen si užíváte společné přítomnosti, dobré jídlo a pití? Tak zavítejte tuto sobotu na jednodenní prodejní akci TABULE. Budete si na ni totiž moct přídit spoustu originálního nádobí a doplňků, které společné snídaně, obědy, večeře i brunche udělají ještě krásnějšími. Od 11.00 do 20.00 v prostorách pražské vinárny Bokovka, v samém srdci historického centra, bude na návštěvníky čekat opravdu velký výběr váz, sklenic na víno, talířů, mís na polévku, svícnů, konvic a mnoho dalšího. Na své si přijdou jak milovníci barev, tak i vyznavači klasiky.

Každý kus byl vybrán pečlivě a s láskou a ceny za tyto poklady začínají už například na 60 Kč za štamprli! Nebudou chybět ani ručně šité lněné ubrusy i prostírání v přírodních odstínech i jemných pastelových barvách, které jsou jako stvořené pro fotky na sociální sítě. Široký sortiment ještě doplní ručně vyráběné vonné svíčky ze 100% přírodních ingrediencí.

Pop-upu se zúčastní také květinářství Provoní, které celou akci nejen zkrášlí svými úchvatnými kyticemi, jež budou ke koupi, ale také plánují dva workshopy, kde si budou moct zájemci či zájemkyně uvázat kytici vlastní. Workshopy budou dva, první od 15.00 a druhý od 17.00, a kapacita bude vždy 6 lidí. Cena je 600 Kč a v případě zájmu je třeba si místo zamluvit na e-mailové adrese kvitko@provoni.cz.

Všechny informace k POP-UPU najdete ZDE.

CHLUPATÝ BĚH

Kdo neběhá, jako by nebyl! Pokud i vy patříte k milovníkům tohoto sportu, spojte v neděli od 11:00 příjemné s užitečným a zaběhněte si pro dobrou věc. Chlupatý běh se koná druhým rokem v nádherném protředí pražské přírodní památky Milíčovský les a podporuje Kočičí domov Sluníčko. Stačí dorazit na místo, zaplatit startovné 200 Kč a vyběhnout. Ale nebojte, nejde o žádný závod, můžete si trať klidně jen projít! Jde především o charitativní akci, na které se mají všichni cítit dobře. A proč se tento běh vlastně jmenuje chlupatý? Trasu dlouhou 4,2 km můžete totiž absolvovat i se svým čtyřnohým miláčkem. Vidíme se na startu!

Vše potřebné najdete na www.chlupatybeh.cz.