Ženská na vrcholu | Podívejte se na trailer k nové české zimní komedii

Premiéra již 7. listopadu!
12624

Snad každou zimu máme spojenou s nějakou filmovou novinkou. Už je to taková tradice. Na trh na svařák a pak hurá do kina! Letos se těšíme na film režisérky Lenky Kny, natočený podle námětu scenáristky Hany Cielové - Ženská na vrcholu.

Trochu svérázná, svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková) odjíždí  na popud své tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osmiletým synkem Mikulášem strávit advent na horách, aby se vyhnula svému citovému problému.  Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá na vysokohorské chatě, kde samotářský horal Richard (Martin Dejdar) provozuje adrenalinové sporty a žije tu se svou malou dcerkou Zuzou a živelným bratrem Mišem (Marek Němec), uznávaným členem horské služby, milovníkem žen a zábavy.

Celá tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena ještě netuší, že v tu samou dobu její starostlivá milující matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka),  aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce a rodina musí být přece pohromadě!

Ženská na vrcholu (2019) HD trailer