Reklama

Musíte ochutnat: Halloweenské drinky plné sladkostí

Ohromte kamarády děsivými a hříšně dobrými nápoji!
Reklama
7538

Halloweenský večírek by měl být plný neobvyklých věcí a zábavy. A právě proto jsme pro vás dali dohromady tipy na krásné a veselé drinky a koktejly, díky kterým mezi přáteli na strašidelné party stoprocentně zabodujete! Jen pozor na alkohol!

Barevná vodka

Pokud neradi popíjíte míchané drinky z velkých skleniček a dáte si radši rychlého panáka, je to pro vás naprosto ideální! Stačí nalít do uzavíratelných lahviček vodku a přidat k ní dostatečné množství jednobarevných želatinových bonbónů (ideálně obalených v cukru). Pak dejte nádoby do lednice a počkejte, až se barva z bonbonů uvolní. 

P.S. Místo žélé můžete použít i barevné Skittles!


Míchaný drink s očima a zubama

Zní to hrozně, ale bude vám to chutnat! Můžete si totiž vybrat váš nejoblíbenější alko i nealko nápoj a mezi kostky ledu přihodit různé gumové nechutnosti, které k Halloweenu neodmyslitejně patří!

Sangrie s gumovými medvídky

Do velké nádoby smíchejte balení gumových medvídků, bílé víno a jablečný džus v poměru 1:1, vodku podle chuti a nálady, perlivou vodu ve stejném objemu jako víno a limetky a jablka nakrájená na plátky. Je to vážně dobrota! A hlavně nezapomeňte přidat naběračku a skleničky, aby se každý z hostů mohl obsloužit!


Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama