Reklama

Nosit roušku není ostuda: Víme, proč byste si ji měli nasadit i vy, pokud jdete ven!

Už není čas na hrdinství...
Reklama
12856

Spousta lidí situaci okolo koronaviru zlehčovalo a všudypřítomná panika jim připadala přehnaná. Je čas změnit postoj!

Rouška sice není respirátor, ale v momentální situaci je COKOLIV lepší než nic. Rouškou nechráníte jen sebe, ale také ostatní - a ohleduplnost je v tomto případě víc než na místě. Nošení roušky, dezinfekce a ideálně striktně dodržovaná karanténa - jen takto můžeme šíření viru zpomalit a následně i zastavit. Stejným způsobem zastavily epidemii i asijské země. Je na čase je následovat!

Koronavirus se šíří kapénkovou infekcí a je zrádný v tom, že prvních čtrnáct dní o něm nemusíte mít ani potuchy. Proto rouška. Chrání a brání dalšímu přenosu z člověka na člověka. Roušku berte jako ohleduplnost a zodpovědnost vůči lidem ve vašem okolí. Není to recese, není to další z mnoha fashion výstřelků, je to tvrdá realita. Realita ve které jde o čas a o život. A ten máme každý jen jeden... 

Mimo to, že rouška chrání okolí, chrání částečně i vás. Zabrání totiž dalším možným infekčním kapénkám dostat se k vám. A i to se počítá.

Další důležitou funkcí, kterou rouška má, je to, že vám zabrání dotýkat se obličeje. A to je jedno z hlavních hygienických doporučení, jak se proti koronaviru bránit. 

Pokud roušky nemáte, což je v momentální situaci dost pravděpodobné, nezoufejte. Už nyní je na internetu spousta návodů a rad, jak si roušku vyrobit v pohodlí domova, například jen za pomocí trička a nůžek - inspiraci najdete třeba na instagramovém profilu ODIVI.

Důležité je, nebýt v této situaci lhostejný ke svému okolí, zahodit ego, hrdost nebo cokoliv jiného, co vám brání nasadit si roušku a prostě a jednoduše ji začít nosit.

My už své roušky máme, a co vy?

BONUS NA ZÁVĚR: Ještě nemáte novou JOY s kupony SHOPPING FEVER a nechce se vám do obchodu? ZDE si ji nyní můžete objednat a přijde vám až do schránky. POŠTOVNÉ JE ZDARMA!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama