Reklama

RECEPT | Rýžová kaše s broskvemi, malinami a mákem

Ovoce můžete samozřejmě měnit podle chuti i ročního období. Nenahraditelný je však mák, který je českou superpotravinou.
Reklama
12635

Ingredience

- 6 velkých lžic rýžových vloček

- špetka soli

- 200 ml mléka či rostlinného nápoje

- 2 lžíce agávového sirupu

- 1/2 broskve

- hrst malin

- 1 lžíce modrého máku

- máta do dozdobení

Postup

Rýžové vločky vsypejte do hrnce, přidejte mléko, sůl a vařte 10 minut. Hotovou kaši servírujte do misky či hlubšího talíře, přidejte pokrájené broskve, celé maliny, oslaďte agávovým sirupem a posypejte celým mákem a dozdobte mátou.

Ovoce můžete samozřejmě měnit podle chuti i ročního období. Nenahraditelný je však mák, který je českou superpotravinou. Věděli jste, že obsahuje 9x více vápníku, než jádra vlašských ořechů a řadu minerálních látek?

A pokud vás tlačí čas nebo vůbec nechcete zapínat sporák, vyzkoušejte jednu ze 4 příchutí instantní kaše MOMA, kterou stačí zalít horkou vodou či mlékem. Vybrat si můžete Super Seeds, Cranberry and Raisin, Apple and Cinnamon nebo Caramel.

V Costa Coffee vám barista zalije vybranou kaši horkou vodou nebo mlékem. Chvilku potom už vás bude příjemně hřát v břiše. Kaše je v průběhu října v kavárnách k dostání za zvýhodněnou cenu za 45 Kč ke kávě.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama