Reklama

Tajné healthy triky hollywoodských hvězd: Vyzkoušejte je i vy

Jídlo hraje u světových celebrit hlavní roli...
Reklama
10938

Vyzkoušejte jejich rady, díky kterým se udržují ve formě.

1. Voda. Litry vody. Snažte se do sebe dostat během dne, co nejvíc tekutin. Idelální je čistá voda. Dodá vám pocit sytosti a navíc budete mít dokonale hydratovanou pokožku.

2. Zdravý talíř. Znamená v Hollywoodu hromadu zeleniny a kvalitní bílkovinu v podobě masa. Samozřejmě libového, ideálně s označením bio. 

3. Kaše. Ovesné, rýžové, pohankové... Zkrátka jakékoliv. Tenhle trend doslova pohltil celý svět. Kaše vás dokonale zasytí, zahřejí a jako bonus do sebe dostanete pro tělo prospěšné látky.

4. Když mlsat, tak zdravě. Pokud vás přepadne neodolatelná chuť na sladké, sáhněte po raw tyčince, sušeném ovoci nebo třeba po oříšcích. Ne, že by tyto dobroty byly bez cukru a kalorií ale rozhodně napáchají menší zlo, než tabulka čokolády. A to hollywoodské hvězdy ví moc dobře.

5. Smoothie. Ideální svačina, když jednoduše nestíháte. Fotky celebrit držící v ruce jejich oblíbené smoothie najdete snad úplně všude.

6. Javorový sirup, kajenský pepř, citron a voda. Tajný trik všech hvězd,které se potřebují dostat rychle do formy a nemají čas na diety. Jednoduše si namíchají tenhle koktejl a za pár dní jsou fit.

Přečtěte si také: Dokonalá postava bez diety: Triky, které musíte znát

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama