Tipy a novinky pro milovníky jídla | Objevte gurmet novinky, které nás oslovily

Jídlo & pití - to my rádi!
12026

Zatočte s jarní únavou

Nová řada nápojů Kineta Matcha v podobě ledových čajů nabízí zdravější a lahodnější alternativu pro konzumenty kávy či energy drinků, kteří je užívají proti únavě nebo na zlepšení koncentrace. 

V nabídce jsou 3 dostupné příchutě – zelené jablko, sicilský pomeranč a peruánský zázvor, které poskytují dokonalý mix organické matchy, devonské minerální vody a výtažků z ovoce.

Kineta Matcha Tea, cena od 45 kč. K dostání ve vybraných bistrech a restauracích či online na www.emdrinks.cz.

Anti-valentýnská večere

Wine Food the Italians řekl ne romantice, srdíčkům a valentýnkám a na 14. února si připravil večeři, kde bude povolena jen jedna láska - láska k jídlu a dobrému vínu. To zní dobře, že?

Místa je možné rezervovat online zde.

Vzkaz na lahvi

Značka Bohemia Sekt přichází s exkluzivním "valentýnským" sektem BOHEMIA SEKT LA FLEUR ve speciální bílé láhvi, na kterou může každý lihovým fixem napsat romantický vzkaz své milované polovičce. 

Bohemia Sekt La Fleur zakoupíte v každém dobrém obchodě, orientační cena činí 179 Kč.

 

Olej jako dekorace

Prvotřídní portugalské olivové oleje Herdade do Esporão z oblasti Alentejo jsou nejen chutnou ingrediencí do kuchyně, ale také stylovým doplňkem, který sluší každé kuchyňské lince. Naším favoritem z celé nabídky je olej Herdade do Esporão Seleção vyráběný ze čtyř tradičních druhů oliv z oblasti Alentejo v černé matné lahvi.

500 ml můžete koupit na www.emdrinks.cz za 230 Kč.