Reklama

Vánoční nadílka Samsung potěší každého! Tady jsou čtyři nejlepší tipy

Do Vánoc zbývá už jen pár dní. Pokud pro své blízké stále nemáte ty pravé dárky, potěšte je těmi nejchytřejšími technologiemi! Vybrali jsme pro vás 4 dárky, které udělají radost každému – manželovi, rodičům i dětem.
9684

Stylová a praktická powerbanka

Mobily jsou dnes nedílnou součástí našich životů, a i když si to často nechceme přiznat, používáme je až příliš často. Pro ty, kteří nedají bez telefonu ani ránu, přichází Samsung se stylovými powerbankami, které telefon dobijí, kdykoli je potřeba. O stavu baterie informuje praktický LED indikátor po straně zařízení. Samsung ji nabízí v mentolové a růžové barvě s kapacitou 5 100 mAh za 699 Kč a s kapacitou 10 200 mAh za 849 Kč. K powerbanceje možné přikoupit LED osvětlení, které se na powerbanku jednoduše nasadí (doporučená cena 299 Kč).

Pro milovníky hudby i designu

Kdo by neměl rád hudbu? Bezdrátový reproduktor je praktickým pomocníkem na doma i na výlet. Nejnovější reproduktory Samsung jsou navíc dokonale elegantní, takže se hodí i jako doplněk do interiéru, 360° audio technologie roznese zvuk rovnoměrně po celé místnosti. Ale to zdaleka nejsou všechny jeho přednosti! Reproduktor ve tvaru lahve svítí, barvu a styl osvětlení si můžete sami navolit. Zvolíte si světlo ve stylu plápolající svíčky nebo světlo kopírující rytmus hudby? To už je jen na vás. Koupit lze na e-shopu Samsung za 1 799 Kč (nabíjecí podložka není součástí balení).

Pomocník do práce i pro volný čas

Bezdrátový reproduktor Samsung Scoop Design zaujme všechny, kteří neradi telefonují s mobilem u ucha. Díky zabudovanému mikrofonu není potřeba mluvit do telefonu. Po propojení s telefonem ho lze využít také k poslechu hudby. Navíc je odolný proti jemnému dešti a dá se snadno připnout třeba na batoh. Jeho doporučená cena je 1 099 Kč.

 

Elegance pro sportovce

Máte doma malého či velkého sportovce? Dopřejte mu perfektní přehled o veškerých sportovních aktivitách, spálených kaloriích i nachozených kilometrech. Stačí jen vybrat ten správný sportovní náramek. Samsung Gear Fit2 zaznamenává kroky, uběhnuté kilometry, spálené kalorie, tepovou frekvenci nebo také délku spánku. Díky zabudované GPS je měření vzdálenosti přesnější než u klasických zařízení s krokoměrem. Kromě sportovních funkcí zobrazí náramek po spárování s mobilním telefonem také kalendář, zprávy či upozornění na příchozí hovor. V náramku je zabudovaný také přehrávač hudby s kapacitou 4 GB, takže když vyběhnete, není potřeba mít při sobě mobilní telefon. Výhodou náramku je také jeho odolnost vůči prachu a vodě s krytím IP68. Cena 4 999Kč.

Více tipů na dárky naleznete na www.samsung.cz.

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama