Reklama

12 novoročních předsevzetí, která bychom mohli proměnit v realitu

Jen málo co ze svých předsevzetí zvládneme dodržet, ale tato bychom mohli vážně zvládnout! Zkusíte to taky?
Reklama
7871

1. Vyhodit všechny děravé ponožky a spodní prádlo s komiksovými postavičkami. Už nám dávno není pět a rozdělovat prádlo na pohodlné a to reprezentativní už prostě dál nemůžeme!

2. Předplatit alespoň jeden časopis. Číst denodenně jen zprávy na internetu je fajn, ale mít v ruce papírový časopis je prostě k nezaplacení!

3. Aspoň na jednu schůzku v týdnu přijít včas. Taky se vám zpoždění lepí na paty? My jsme na něj přeborníci, ale jeden příchod v týdnu zvládnout na čas bychom prostě mohli.

4. Vypít alespoň jednu sklenici vody denně! Ne že by to měla být jediná tekutina za 24 hodin, kterou si dopřejete, ale nahrazovat všechny limonády a šťávy se pomalu ale jistě musí. 

5. Uspořádat večírek pro všechny své kamarády.

6. Přečíst si alespoň jednu knihu. Nemusíte se z počítačového geeka proměnit v knihomola, ale rozšiřovat si slovní zásobu díky četbě ještě nikdy nikomu neublížilo. A třeba vás to dokonce začne i bavit!

7. Podívat se znovu na 3 své oblíbené filmy z dětství. Možná to nepřinese úspěchy v práci nebo ve škole ale úsměv na tváři vám to vykouzlí určitě.

8. Víc odpočívat! Chvilka relaxace je prostě důležitá a naordinovat si ji ve všem tom shonu je v dnešní době nutnost!

9. Aktivně se seznamovat! Proč by se ze seznamování měla dělat pořád taková kovbojka, když prostě stačí sympatický protějšek pozvat na drink!

10. Usmívat se! Rozdávat úsměvy je prostě radost. Pro vás i pro všechny v okolí!

11. Žít trochu víc kulturně. Jít alespoň jednou za čas na koncert, do divadla, nebo třeba do kina je prostě fajn! A navíc si pak na rande budete mít o čem povídat hned na první dobrou!

12. Být trochu víc spontánní. Až nám příště zavolá kamarád, jestli s ním nevyrazíme na výlet, řekneme ANO!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama