3 tipy, na co nezapomenout při vybavování kanceláře

Začali jste podnikat a aktuálně řešíte kompletní vybavení nových kanceláří? Nemůžete se dočkat, až v nových prostorách přivítáte své klienty? Než ale prohlásíte svou kancelář na plně vybavenou, přesvědčte se, že vám opravdu nic nechybí!
11150

Počítače, propojení, instalace…

Začněte od té nejdůležitější elektroniky. Přizvěte IT technika a společně s ním zkontrolujte zásuvky a routery na Wi-Fi. Přesvědčte se také, že máte připravené přepěťové ochrany. Řešit reklamaci notebooků v důsledku nesprávného připojení, a to ještě za plného provozu? To nechcete. Po této kontrole pak teprve nakupujte kancelářské počítače nebo notebooky.

Tip: pokud plánujete v nových prostorách pořádat i workshopy či prezentace, určitě se vyplatí investovat do interaktivní tabule a do projektoru.

false

Od kopírky k barevným štítkům

Druhou nejdůležitější součástí je kopírka. Do kanceláře je ideální multifunkční stroj, který dokáže kopírovat, tisknout i skenovat. Soupis „většího“ vybavení je tedy na světě a nyní můžete přejít k drobnějším, ale neméně důležitým věcem, kterými jsou kancelářské potřeby. Mrkněte na náš seznam a ujistěte se, že vše v kanceláři opravdu máte.

  1. Kancelářský papír: smlouvy, propagační materiály, prezentace... elektronická podoba těchto dokumentů sice existuje, ale rozhodně budete potřebovat tyto materiály také vytisknout.

  2. Psací potřeby – propisky, pera, zvýrazňovače, fixy

  3. Bloky, barevné štítky, zápisníky, diáře: dnešní době sice vládnou počítače, ale jste si skutečně jisti, že si skutečně nebudete potřebovat udělat poznámku ručně na papír?

Tip: do nové kanceláře se vám také budou hodit v menším či větším množství laminovací fólie či nějaká ta bublinková obálka.

Kafíčko pro klienty…

Svému klientovi budete předávat nejen důležité informace a nabízet své služby, ale také je důležité se profesionálně uvést. Mějte tedy v kanceláři připraven kávovar, čaje a nějakou sladkost či ovoce. Věřte, že tyto drobnosti dokážou téměř zázraky. Mnohem lepší je přece dopřát si s klientem příjemné posezení, než sedět ve vydýchané místnosti bez kapky vody či kávy.

false