4 chyby, kterým bychom se měly vyvarovat po vzoru Bridget Jonesové

Kdo by ji nemiloval a koho by její věčné katastrofy nebavily?
10722

Dost snadno se ale něco podobného může stát i vám! Dejte si proto pozor na následující 4 věci. 

1. Spodní prádlo. Nesmrtelná scéna s bombarďákama sladké Bridget je dnes už evergreenem. Méně vtipné ale je, když se vám něco podobného stane osobně. Dobře si proto ráno rozmyslete, co vás ten den čeká a uzpůsobte tomu vaše negližé. A v případě, že se vám nějaký podobný trapas stane, klid. Vemte to s humorem a uvidíte, že na faux pas budete ještě léta a s úsměvem vzpomínat. 

2. Kostýmy. Párty, kde přišla Bridget jako sexy králíček. Pamatujete? Dobře si proto zjistěte dress code dřív, než kamkoliv vyrazíte. 

3. Osudový muž. Věčné téma. Tady extrémně opatrně. Pokud už dopředu tušíte průšvih, zkuste do toho nespadnout… Někdy je to těžké ale srdce máte jen jedno, proto s ním nehazardujte víc, než je nutné.

 

4. Fitko. I my máme pocit, že když přijdeme do fitka (po roce bez cvičení), stanou se z nás super women a zvládnem minimálně 3x tak větší nálož, než je vůbec možné. Ujistíme vás, že nezvládneme. Začněte proto pomalu a postupně, aby váš odchod z běhacího pásu nedopadl stejně, jako ten u Bridget.