4 tipy, jak si zpříjemnit sychravé podzimní dny

Na to, jak si dny a večery maximálně užít, jsme my v redakci experti...
13282

Jak přečkat dlouhý podzim a naopak se ze schravých dnů a večerů těšit na maximum? Vyzkoušejte naše tipy.

1. Vánoční kaše

Ráno dělá den a my jsme rozhodně v týmu "teplé kaše na snídani". Pokud jste v tom s námi a chcete vyzkoušet něco nového, máme pro vás skvělý tip! Vyzkoušejte Vánoční kaši od Mixit! V letošní Vánoční kaši najdete jemný jáhlový základ, čokoládu s karamelem, mrazem sušený pomeranč, vlašské ořechy, jablíčka a navrch i špetku vánočního koření. S takovou snídaní bude každé ráno jako První svátek vánoční.

2. Wild & Coco lovers

Kokos je prostě láska. Vrací nás do teplých letních dní a myšlenkama na ty nejbáječnější dovolené. Vyzkoušejte balíček imunity od Wild & Coco, který nejen v tomto období posílí vaši imunitu na maximum.

3. Hygge time

Co by to bylo za podzimní večery bez spousty zapálených svíček? Hledáte ty nejstylovější? Pak doporučujeme navštívit Ingredients Store. S naprostou jistotou si vyberete nejen pro sebe ale i pro vaše nejbližší - Vánoce jsou tady už za šest týdnů!

4. Na zdraví

Odměnit se za náročný den nebo týden, to my zvládáme na výbornou. Rozhodně nikdy nepohrdneme vychlazeným proseccem, které  je mimochodem i skvělým dárkem třeba pro vaši nejlepší kamarádku.

 

 

Photo by Ellieelien on Unsplash

 

sledujte nás na instagramu