Reklama

5 komedií, které vás vytáhnou z podzimního splínu

Konec depresím!
Reklama
9535

Déšť, spadané listí, tma už ve 4 hodiny odpoledne. Klasické znaky podzimu, které nám zrovna na dobré náladě nepřidávají. Už ani nevíme, jak vypadá slunce a chceme jen ležet v posteli s tunou čokolády. No, i tohle válení může být s dobrou komedií pořádná zábava. Jaké jsou ty, které vás z podzimních depresí zaručeně vytáhnout?

Matky na tahu

Mila Kunis není matkou jen v reálném životě, ale i ve filmu. Díky téhle parádní komedii si můžeme skvěle představit, jak to vypadá, když ji Ashton namíchne.

Jak přežít single

Absolutně nevíte, jak zvládat být single během vánočních svátků? Tenhle film vám ukáže, že být nezadaná je občas lepší, než opak. (A jako bonus si nebudete připadat tak blbě, když jste se už pár měsíců neholila.) 

Ženy sobě

Pokud vám připadá, že jste všechno, jen ne úspěšná, tenhle film vás přesvědčí o tom, že v tom nejste sama. A že může být mnohem hůř. A k tomu přesvědčení vám dopřeje ještě pořádnou dávku humoru.

Dítě Bridget Jonesové

Stará známa Bridget je zpět a je připravená vám opět dokázat, že rozhodně nejste ta největší smolařka světa.

Protivné sprosté holky

Nové filmy jsou fajn, ale stará známá klasika nezklame nikdy. Z těch starších filmů máme na zahnání podzimního splínu jasný recept - Mean girls! 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama