5 NEJ koček, které na Instagramu prostě musíte sledovat!

Sociální sítě jsou všemocné a i z mazlíčků se dnes ze dne na den můžou stát internetové hvězdy. Stačí jen, aby bylo zvíře ultra roztomilé, mělo výraz masového vraha, nebo se věčně mračilo...
10403

Našli jsme kočičí pětku, která nikdy nezklame a zaručí vám minutku absolutního štěstí. Jsou totiž tak divné, že se nad jejimi fotkami nejde nezačít smát, rozplývat, nebo i bát :)

1. @realgrumpycat

Starý dobrý Grumpy, který se nikdy ani nepousměje se stal mega hvězdou a dnes ho sleduje více jak 2 miliony lidí. Jeho naštvaný výraz nás nikdy neomrzí!

 

 

2. @pompous.albert

Probudit se a hned spatřit Albertův výraz musí být zážitek. Permanentně totiž vypadá tak, jako že se vás chystá zabít, nebo to před vteřinou provedl s vašim spolybydlícím a vy teď musíte zahladit stopy.

 

 

3. @loki_the_sphynx

Vsadíme se, ženebudete vědět co dřív, jestli se bát nebo se smát. Protože ať je jeho pohled sebedrsnější, pořad je to nahý a hrozně vrásčitý "týpek", kterého prostě nejde brát vážně.

 

4. @atchoumfan

Kocour, který vypadá jako pohádková bytost překřížená s Einsteinem. Nejvíc mu sluší profesorský motýlek kolem krku a ležérní rozcuch. 

5. @snoopybabe

A malá rozkošnost na konec. Kočka, kterou nerozeznáte od plyšáka, na některých fotkach vypadá i přes svou roztomilost dost strašidelně.

 

 

sledujte nás na instagramu