Reklama

5 věcí, které bysme se měly naučit od Meghan Markle

Novodobá princezna, od které není na škodu se některé věci přiučit...
Reklama
12511

Které máme na mysli?

Naučte se ovládat těchto 5 věcí.

1. Jděte si za svým. I když si bude spousta lidí klepat na čelo a budou si myslet, že váš sen je předem prohraný boj - nenechte se jimi ovlivnit. Věřte v to, co děláte a nenechte se odradit.

2. Buďte sebevědomá. Meghan by mohla lekce sebevědomí vyučovat!

3. Nedělejte si hlavu s tím, co o vás říkají ostatní. Tlak, který je na Meghan vyvíjený, si málokdo dokáže představit. Ona však vše zvládá s bravurou, a nic si ze zlých a pomlouvačných řečí nedělá. Tenhle bod se naučte určitě! To, že vás někdo pomlouvá, nevypovídá zdaleka ani tak o vás, jako o něm samotném.

4. Buďte na sebe přísná. Meghan je známá svou pevnou vůlí a odhodláním. Pracuje vždy na 110 %, striktně dodržuje denní režim, který ji pomáhá zůstat v rovnováze, pravidelně cvičí, jí jen to, co opravdu má a když už zhřeší, tak jen tím nejlepším, a následně si nic nevyčítá. Zkuste v tomhle režimu vydžet alespoň měsíc a uvidíte, že si pevnou vůli a zdravý životní styl oblíbíte také.

5. Věřte, že se váš princ určitě objeví. Dřív nebo později. A nemusí mít vůbec modrou krev. Stačí, když vás bude milovat a bude se k vám chovat, jako k princezně. Protože každá si zasloužíme žít tu svoji pohádku...

Přečtěte si také: Dokonalé ráno bez stresu: Připravte se na něj už večer

Jak být úspěšná: Kroky, které vás navedou tím správným směrem

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama