Reklama

5 věcí, které byste měla udělat každý den... i když jste v karanténě!

Karanténa neznamená rezignace!
12891

A už vůbec ne, rezignace na sebe! Ano, snadno se k ní dá sklouznout, protože jsme přece doma a snažit se doma je... POZOR! 

To, že jsme doma přeci neznamená, že nemůžeme být krásné! Že se nemůžeme cítit sexy a být sebevědomé. Naopak! Buďte bohyní, i když se vaše momentální pole působnosti zúžilo na pár desítek metrů čtverečních.

Co tedy ŽÁDNÝ den nevynechat? Sepsaly jsme pro vás každodenní "to do list".

1. Vstaňte s úsměvem. Nikam nemusíte. Nespěcháte. Máte čas uvařit si kávu a v naprostém klidu si ji vypít bez toho, aniž by vás bombardoval šéf zprávama, že to nebo ono mělo být už včera na jeho stole. Enjoy it!

2. Učešte se, naneste si červenou rtěnku a použijte parfém. Že to nikdo kromě vás neuvidí? Neocení? A proč tyhle věci děláte primárně pro jiné? Buďte sama pro sebe krásná a usmějte se na sebe pokaždé, když půjdete kolem zrcadla. Vždyť vztah, který máte sama se sebou, je ten nejvíc vzrušující a zábavný!

3. Hezky se oblečte. Domáci outfity nemusí být nudné. Nikdy nevíte, jestli vám třeba zrovna dnes nedoručí kurýr zásilku, která vám změní život! Nebo vám ho změní onen kurýr?

4. Odcestujte v myšlenkách. Minimálně jednou denně. Naše hlava má úžasnou schopnost, nevázat se na místo, kde se zrovna nachází a umí snít. V myšlenkách můžete cestovat, plánovat, užívat si, prožívat i ty nejtajnější touhy a přání. Naučte se podnikat tyhle dream tripy pravidelně a nezapomeňte se u nich usmívat. Do široka s s krásně namalovanými rty.

5. Odměňte se. Každý den. Kousek skvělého brie, čtvereček kvalitní hořké čokolády, čerstvě upražené mandle, vychlazená sklenička prosecca... Váš den musí být na konci vždy nádherný a vyjímečný stejně, jako jste vy sama.

 

Neopouštějte pohodlí a bezpečí svého domova a jednoduše si objednejte nové vydání JOY do poštovní schránky. Objednávejte zde. Poštovné po celé ČR zdarma!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama