Reklama

5 věcí, které udělají z pondělí skvělý den: Zn. okamžitě

Ach jo, už je zase pondělí...
Reklama
12844

Ok, když začneme týden s tímhle přístupem, je víc než jasné, že se asi nebude řadit mezi ty nej! Pojďte to změnit! Pojďte udělat z pondělí den, který odstartuje následující skvělý týden!

Jak na to?

1. Pryč s negací. A to na všech frontách. Pro první den v týdnu si zakažte veškeré negativní myšlenky a scénáře. Nic zlého se prostě nestane - když to nedovolíte!

2. Keep smiling! Znáte to přísloví, že úsměv sice vaše problémy nevyřeší, ale naštve tolik lidí, že se vyplatí ho mít neustále na rtech? A my to ještě povýšíme! Úsměv vaše problémy totiž vyřeší! A to proto, že díky úsměvu a pozitivnímu moodu se k vám žádné problémy ani nedostanou! Yes!

3. Zavolejte někomu blízkému a řekněte mu, že ho máte rádi. Co třeba telefonát babičce, mamince nebo kamarádce, která zrovna prožívá vztahovou krizi? Uvidíte, že se po jeho ukončení budete cítit skvěle a budete mít energie na zbytek týdne!

4. Dobré skutky fungují! Ať už uděláte jakýkoliv dobrý skutek, věřte, že líp začít týden ani nejde! 

5. Udělejte si plán na celý týden a pokud nevyjde... nic se neděje. Nemusíte zkrátka zvládnout vše na 1000% a ještě s úsměvem. Neklaďte na sebe příliš velké nároky a dopřejte si ten luxus odpustit si, že něco nestíháte. Místo výčitek jděte do první cukrárny, kterou potkáte, dejte si ten nejhezčí dort a začtěte se třeba do nové Joy! Jediná povinnost je si tenhle týden užít! Ne ho přežít!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama