Reklama

6 důkazů, že jsou francouzské komedie prostě nejlepší

Milujeme francouzské jídlo, víno, šarm a hlavně humor!
Reklama
7967

Smát se je prostě to nejlepší na světě a smát se o víkendu doma nad filmem je jako splněný sen! Stačí vsadit na správný snímek a v kombinaci s dobrým jídlem se jednoduše hodit do klidu. A přesně to máme zítra v plánu! Každý si totiž zaslouží na jeden den vypnout a pracovat na své vlastní dokonalosti, ne? Vsadíme na capuccinno a croissant s domácí marmeládou (a dost možná sklenkou šampaňského) v saténovém pyžamu a jdeme se bavit!

1. Josephine, báječná, a přesto svobodná

Jestli máte chuť na romantickou komedii, která ale nebude tak úplně prvoplánová, vsaďte na Josephine. Tak trochu francouzskou Bridget Jones, která je i není na cestě po Brazílii.

Josephine - Bande Annonce

2. Byl jednou jeden Belgičan

Proměnit se jen díky kostýmu a přízvuku v belgického korunního prince není žádný problém. A ukrást k tomu šperky nevyčíslitelné hodnoty je snad ještě snazší. Stačí mít plán!

3. Co jsme komu udělali?

Že je rodina a její očekávání většinou jen záminka pro tragikomiku je jasná věc o to víc v rodině Clauda a Marie Verneuilových. 4 dcery, 4 důvody k bláznovství!

Co jsme komu udělali? (2014) CZ HD trailer

4. Hašišbába

Důchody na kvalitní život úplně nestačí a jakou práci člověk v klidu může vykonávat i ve vyšším věku? Co třeba vsadit na proměnu v dealera trávy?

HAŠIŠBÁBA | PAULETTE (2012) CZ HD trailer

5. Drž hubu!

Základní pravidlo při útěku z blázince!

6. Zlatá klícka

Možná jsme díky svému vlastnímu pohodlí schopní přivést o pohodlí druhé. Je ale důležité včas si uvědomit, že to asi není úplně nejšťastnější způsob života! 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama