Reklama

6 mobilních aplikací, které nás baví na maximum

A budou i vás! Jen si to vyzkoušejte...
Reklama
7608

Telefon už nějakou dobu nedáme z ruky a i když na něm vyřizujeme na prvním místě spoustu telefonátů, zpráv a mailů, dokážeme se na něm i bavit! Stačí si stáhnout pár aplikací a je hotovo!

Dumbsmash

Celebritami stále oblíbenější aplikace, ve které vytvoříte selfie video a když budete správně otvírat pusu, tak můžete nadabovat naprosto cokoliv. K dispozici jsou hlášky ze všech vašich oblíbených filmů a seriálů, písničky, a nebo jen vtipné zvuky. Jako ukázku jsme vybrali video Cary Delevingne. Její grimasy jsou absolutně bezkonkurenční.

BEST Cara Delevingne DubSmash Videos 2015

Talking Tom pro Messenger

Tady pro změnu nahrajete jakýkoliv vzkaz, který po vás přetlumočí animovaná kočka nebo pes. Když na vás partner bude naštvaný, namluvte mu zprávu. Až otevře messenger, uvidíte, že roztaje.

Boomerang from Instagram

Jestli jste si mysleli, že už nemůžete být na Instagramu závislejší, tak jste se mýlili. Přišel s dalším rozšířením, ve kterém můžete pustit vaše video pozpátku. Díky zpětnému chodu vznikají top záběry. Pusťte si spot a posuďte sami.

Introducing Boomerang from Instagram

Movember

Přichází listopad a ženy se již tradičně stydí za své partnery, kteří se oholí do hladka a pěstují si knír. Když si ale stáhnete tuto aplikaci, bude ta ostuda k něčemu dobrá. Každý den v ní zaznamenáte růst vašich vousů, můžete se v ní ale sdružovat i s dalšími kníratými nadšenci. Také můžete finančně podporovat selfie, které vás zaujmou. Veškeré vybrané peníze jdou přímo nadaci Movember, která bojuje proti rakovině prostaty. Na konci měsíce vás bude čekat video, mapující růst vašeho kníru.

Face fushion

Chcete vědět, jak byste vypadali, kdybyste měli polovinu rysů vaší oblíbené star? Tak stahujte. Můžete propojovat tváře, kohokoliv vás jen napadne. Co říkáte na kombinaci Jamese Franca a Emmy Watson?

Snapchat

Jasně, možná už ho všichni dávno máte, ale JOY je na něm teprve chvíli a baví ji na maximum! Sledujte časopis JOY na Snapchatu pro profilem joy_czech a nezapomínejte nám dávat fotkou vedět, jak se máte vy! Těšíme se na vás i váš snap!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama