Reklama

6 momentů, ve kterých byl Dean nejhorším klukem na světě

A zkuste nás ještě někdo někdy přesvědčovat, že s ním Rory měla zůstat...
Reklama
9503

Nechceme roznášet drby, ale jasná fakta dohromady dát prostě musíme. I když se nad Deanem vždycky vznášela aura „hodného kluka“, pojďme si už jen pár dní před zveřejněním prvního dílu nového pokračování seriálu Gilmorova děvčata na rovinu říct, že do bezchybného miláčka měl vždycky opravdu daleko.

Tak třeba ve chvíli, kdy si představoval ideální vztah jako ten z 50. let.

Ženy mají být ženy (v domácnosti) a muži mají být muži. Velkolepá myšlenka, která v první sérii Deana provázela se možná do Stars Hollow hodí, ale rozhodně se nehodí pro mladou ambiciózní Rory, která má prostě na víc než na to stát u plotny. To se dělá, dávat druhému pocit, že dělá od základu něco špatně? Díky, Deane, to si Rory vážně nezasloužila.

Když hned několikrát místo trochy nadšení vyjádřil svůj nezájem a nechuť nad událostmi, kterých se Rory chtěla účastnit.

Rory sbírala odvahu na to Deana poprosit o to, aby jí na školním plese dělal doprovod, a jeho reakce? “Tohle není úplně způsob, jakým jsem si představoval, že spolu budeme trávit čas.“

Když Rory nutil, aby mu řekla, že ho miluje.

Super, takže on jí dal dohromady auto, ale vzhledem k tomu, že svět funguje na principech „něco za něco“, tak by měla Rory ukázat, že si toho opravdu váží a vypálit jen tak bez rozmyslu I LOVE YOU?!

Když se s Rory rozešel na veřejnosti. DVAKRÁT.

Už se snad ani nebudeme rozčilovat nad tím, co provedl na tanečním maratonu, ale tu scénku před mladíky z „dobrých rodin“ si to vážně mohl odpustit.

Když se snažil přesvědčit Luka, ať to všechno s Lorelai vzdá.

To, že nezabodoval on a nestačil po boku Rory držet krok, je jedna věc, ale to, že sebou ke dnu bude tahat i nejlepšího chlapa, kterého si Lorelai mohla přát, je prostě nefér.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama