6 pravěkých mouder, na která se můžete s klidem vykašlat

Co máme přesně na mysli?
12851

1. Co si asi pomyslí lidi?

Nemám moc krátké šaty? Nejsem v nich moc tlustá? Všimnul si někdo, jak jsem to zvorala? Když si budete neustále plnit hlavu dohady, co si o vás asi tak myslí ostatní lidé, nezbude vám v ní místo na toho nejdůležitějšího člověka: na vás! Důležité je jenom to, jestli se vy osobně cítíte dobře a happy. Takže se vykašlete na to, co o vás říkají lidé, kteří nemají na práci nic lepšího než pomlouvat ostatní. 

2. Za každým úspěšným mužem stojí silná žena!

Protože zatímco on dělá kariéru, ona mu kryje záda z kuchyně. Hahaha. Naštěstí těmto dobám odzvonilo! Protože proč pořád opakujeme, že silná žena stojí ZA mužem? A kdo vlastně stojí za úspěšnou ženou?
My říkáme: nikdo nemá stát za někým nebo před někým, obě pohlaví ať stojí vedle sebe! #thefutureisequal

3. Tak přece buď rozumná!

Protančila jste noc, ačkoli máte druhý den důležitou schůzku? Nosíte otevřené boty, ačkoli venku mrzne?
Sex s ex? Je to fuk! Někdy prostě děláme věci jenom proto, že se nám chce. Jednoduše protože nebýt rozumná je zábava. Dospělost může počkat!

4. Úsměv nic nestojí

Fráze, kterou velice dobře znají především nositelky #restingbitchface. Obzvláště na pěst, když to od vás vyžaduje otravný strýc na nudné rodinné oslavě nebo úplně cizí chlápek v klubu. Nejlepší reakce: otočit se a jít!

5. Takhle jsme to dělali vždycky!

Zavrhnout nové nápady, jenom protože někdo nemá rád změny? Nic pro vás! Můžeme citovat výrok spisovatele Kurta Tucholského: „Nenaleťte žádnému fachmanovi, když vám bude tvrdit, že takhle to dělá už dvacet let! Je totiž klidně možné něco dělat dvacet let blbě.“

6. Nikdy se nevzdávej toho, co doopravdy chceš

Tím se myslí zejména muži, které nemůžete dostat z hlavy. Jenomže: pokud s vámi nejedná zrovna nejlíp a když při pomyšlení na něj nedostáváte slastné mrazení, ale mrzne vám krev v žilách, tak proč to chtít mít? Abyste bojovaly o každého f*ckboye? Nope! Tohle moudro nejen v tomto případě pusťte z hlavy.

Přečtěte si také: 5 věcí, které se skrývají za dokonalými fotkami na Instagramu