6 věcí, o které se před začátkem letošního léta opravdu starat nemusíte

Užijte si prázdniny naplno a nenechte se tlačit do kouta větami o tom, co byste měli.
10295

1. Musíme (ještě honem rychle) zhubnout do plavek!

Ale proč? Proč bychom svoje letní přípravy měly podřídit tomu, co si o našem těle myslí ostatní?! A upřímně, hraje to v našich životech nějakou roli? Ti, co jsou po našem boku už léta asi težko změní názor jen kvůli tomu, že se nám přes zimu madýlka lásky poněkud zvětšila. P.S.: A i kdyby, zhubnout za 30 dní 30 kilo? A vy umíte kouzlit?

2. Najděte si letní lásku.

Zadaná / nezadaná?! Definuje to to, kým jste? Podle nás to o naší povaze nevypovídá nic a hledat letní úlet, díky kterému budeme až do konce roku tak trochu mimo, je pro nás prostě trochu mimo.

3. Cestování a sociální sítě neurčují to, kam musíte vyrazit.

Výlety VIP hvězd na exotická místa, trendy road trip po Severní Americe, nebo naopak procházka jen tak s batohem po Asii... Proč ne, ale dovolená u babičky na chatě může přinést zážitků stejně velké množství. Základem je plán a odhodlání, ne částka na účtu a počet zakoupených letenek.

4. Upozornění: Kolem letních dobrot jedině obloukem.

No, a my jsme proti! Chceme si dopřávat crazy shake na jednom rohu, mega porci zmrzliny na tom druhém. A pak to všechno vyplaveme v bazénu. Přísaháme!

5. Hlavně stihnout všechno!

Grilování s kamarády, dovolená u moře, turistika v horách, lázně, koupaliště, náplavka, festivaly... Dost! Užijte si velkou dávku odpočinku a na to, jakou formou to bude prostě zapomeňte.

6. Pochlubit se a hotovo.

Vaše léto nemusí mít věrnou kopii nejlepších zážitků na Instagramu. Z žádné události lepší zážitek přece neudělá pár srdíček od kamarádů.  

sledujte nás na instagramu