8 triků, jak vypadat skvěle na fotkách

Zkuste to třeba hned teď!
13200

1. Vždy objektivu nastavujte vaši hezčí stranu tváře. Téměř nikdo nemá souměrný obličej a u většiny lidí platí, že jejich levá strana obličeje je fotogeničtější.

2. Pokud fotíte skupinové selfie, nikdy nebuďte nejblíže telefonu! Nejlépe vypadají zpravidla lidé, kteří si udrží ten největší odstup.

3. Pokud toužíte po fotografii celého těla, například kvůli zachycení outfitu, poproste fotografa, aby se při pořizování fotky mírně přikrčil a udělal zak obrázek z nižšího úhlu.

4. Nikdy se nedívejte přímo do objektivu! Můžete se koukat za fotografa, vedle fotografa nebo úplně mimo. Uvidíte, že výsledek vás mile překvapí.

5. Pokud na fotografii sedíte, platí zde úplně opačné pravidlo než u fotek celé postavy. Pózy v sedu je dobré fotit seshora!

6. Snažte se působit přirozeně! Zavřete oči, zhluboka se nadechněte, otevřete oči těsně před stisknutím spouště a úsměv!

7. Vykouzlete oslnivý úsměv. Jak na to? Nejhezčí úsměv prý vznikne tehdy, když si při něm opřete jazyk o zadní stranu horních zubů.

8. A pokud ani to nezabere, tak zkuste říct při cvaknutí spouště slovo, které vás zahřeje u srdce. A "sýr" to není! Co takhle sex? Láska? Peníze?