Reklama

8 životních událostí, ke kterým prostě patří pizza

My dear Pizza, I will always love you!
Reklama
8727

Nic se na světě neděje jen tak. Všechno má svůj smysl, a i když ho třeba nemusíme vidět na první pohled, až se jednou podíváme zpětně, vypluje na povrch. I když se vám můžeme zdát, že jsme redakce plná tak trochu šílených jedinců, občas přepneme naše mozky do vesmírného módu a začneme filozofovat. Tentokrát na téma, proč je na světě PIZZA.

Výsledky našeho celodenního bádání jsou na světě. Pizza byla stvořena pro celkem osm mezníků našeho života, které by bez ní prostě nebyly tím pravým zážitkem Nevěříte? Věřte!

Pizza hraje hlavní roli, když...

1. … se učíte dlouho do noci!

Není čas na dlouhé vyvařování, zdlouhavé sezení u talíře, na kterém způsobně krájíte kousky masa a brambory, na umývání nádobí jeho následné uklízení tam, kam patří. Chcete pokrm, který bude servírován se všemi ingrediencemi, na které máte aktuálně chuť, rovnou na talíři, který místo mytí půjde jednoduše recyklovat.

2. … koukáte na horor.

Jedení pizzy je tak trochu terapeutickým sezením, a kdy jindy potřebujete cvokaře víc, než když po filmu nedojdete potmě sami na záchod, neodhalujete záda (útočník by vás zezadu přece napadl) a ke dveřím hodláte nastražit hned několik pastí, které zaženou i ducha!

3. … protáhnete večírek s přáteli!

Kocovina s půlnoční návštěvou fast pizzy na rohu nemá šanci! 6x salámovou, prosím!

4. … jste sami doma.

No jasně, v mrazáku se na vás potutelně směje a když přijde na to, jestli půjdete nakoupit a budete si hrát na krále hrnců a plotýnek, vždycky nad vámi zvítězí.

5. … odcházíte z posilovny.

Zkuste po tréninku nic nesníst, a zkuste si dát pizzu. Jestli vědci chtějí objevit desátý rozměr existence, poraďte jim, ať jdou po cvičení na osminku s vámi. Nobelovku získáte společně na 1000 %.

6. … hrajete hry!

Podobný princip lenosti a vyčerpanosti jako u studování historie mediální tvorby. Chcete jídlo a to hned, kousků sníte aspoň pět.

7. … máte prostě jen hlad.

Je na tom něco překvapivého? Zkuste si dát na hlad rajče. Ne, to je málo. Zkuste si dát na hlad rýži. Za 5 minut bude hlad zpátky. Zkuste si dát na hlad steak. A kdo ho bude platit? Zkuste si dát na hlad pizzu! Jo, tak takhle vypadá spokojenost.

8. … chcete oslnit kolegy v práci.

Každý podlehne a vy budete v kolektivu těmi nejoblíbenějšími články.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama