Co musíte v zimě zažít: Inspirace pro mrazivé dny

Zima ještě zdaleka není u konce...
12001

A existuje spousta věcí, které rozhodně stojí za to podniknout. Ať už s vašim partnerem, rodinou nebo přáteli.

Tady je seznam zážitků, které prostě musíte zažít!

1. Chata v zimě. Obvolejte vaše kamarády a pronajměte si nějakou cool horskou chatu. Zaručujeme vám skvělý víkend, zábavu na kterou budete dlouho vzpomínat a zážitky k nezaplacení.

2. Klasická lyžovačka. Čerstvý prašan, slunce, vzduch o kterém si ve městě můžete nechat jen zdát a skvělý trénink pro vaše tělo. Co víc si přát!

3. Naučte se nový zimní sport. Láká vás už dlouho umět jezdit třeba na snowboardu? Nebojte se a jděte do toho! Sežeňte si dobrého instruktora a vaše spanilá jízda může začít.

4. Bruslení. Kdy jste naposledy bruslili pod širým nebem? Že si ani neumíte vzpomenout? Chyba! Je to jeden z nejvíc romantických a cool zážitků. Jděte do toho.

5. Bobové závody. Že už vám není deset? No a co! Uspořádejte bobové závody s vašimi přáteli na nejbližším kopci a uvidíte, že se budete smát ještě na jaře, když si na tuhle akci vzpomente. Není nad to si občas připomenout, jaké to je být dítětem.

6. Zajeďte navštívit jiné město. To, že skončilo vánoční období neznamená, že skončily trhy. Trhy v zimě mají svoji neopakovatelnou atmosféru a když k tomu připojíte procházku po cizím měste, můžete se těšit na skvělý den.

7. Horské wellness. Zapomeňte na stereotyp všedních dní, sbalte se a jeďte si užít hory jinak. Zarezervujte si wellness pobyt na horách a budete nadšeni. Wellness procedury s výhledem na zasněženou sjezdovku jsou dechberoucí.

sledujte nás na instagramu