Reklama

Cvak! 5 TOP aplikací na úpravu fotek, které vyšperkují každou vaši vzpomínku

Neznáme snad nikoho, kdo alespoň čas od času nezachytí nějaký šťastný nebo krásný moment pomocí mobilního telefonu...
Reklama
9856

A protože se to ne vždy povede podle našich představ, jsme rády, že máme ve svých mobilech několik vychytaných aplikací, které udělají i z trafického selfíčka fotku hodnou i samotné královny krásy a ze šedého a pochmurného záběru obrázek s azurovou oblohou.

1. Air Brush

Tato aplikace je dostupná zdarma jak pro Android, tak pro iOS, a umí doslova zázraky! Vyhladí pleť, rozzáří váš pohled nebo vybělí zuby. A to všechno doslova za pár sekund. Takže pokud jste na nějaké akci pořídily nějakou svou nelichotivou fotku a je vám líto, že ji nemůžete hodit na Instagram, tak to ještě nezvdávejte a zkuste ji vyladit právě pomocí aplikace Air Brush!

2. Perfect365

Pokud by vám předchozí aplikace nevyhovovala, tak se nic neděje. Je tu ještě jedna možnost, a to Perfect365. Obdobná věc jako Air Brush. Dokáže vám buď automaticky vytvořit make-up, který si vyberete nebo vám dovolí ručně upravit drobnosti, které se vám na vaší fotce nezdají - kruhy od očima, nevýrazná tvářenka nebo například bledé rty.

3. Snapseed

Snapseed, aplikace vyvinutá samotným Googlem rozhodně stojí za to. Dokáže proměnit nezajímavou a všední fotku krajiny v umělecké dílo, které bude mít na síti rozhodně úspěch!

4. Pixlr

Další aplikace na úpravu fotek, kde máte v podstatě neomezené možnosti. Přes základní úpravy a filtry se můžete propracovat až k neuvěřitelným úpravám. Mimo to v tomto programu naleznete i spoustu inspirace i návodů, což se rozhodně hodí!

5. Cupslice

Cupslice neboli královna samolepek. Takže pokud chcete své fotky obvzláštnit nějakým razítkem, nápisem nebo logem, tak neváhejte a stahujte!

A jaká je vaše nejonlíbenější aplikace na úpravu fotek? Neváhejte a dejte nám o tom vědět! Buď tady v komentářích nebo třeba na naší facebookové stránce JOY Czech Republic :-) 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama