Reklama

Dárek na poslední chvíli? Voucherem potěšíte každého!

Proč se třiadvacátého stresovat v obchodním centru plném lidí nebo dokonce klesnout na úplné dno a potupně koupit na Štědrý den největší blbost na pumpě, když v dnešní době nemusíte ani vystrčit paty z domu a jen díky pár kliknutím na počítači nebo telefonu koupíte dárek, kterým ohromíte?!
Reklama
12703

Máme pro vás několik tipů na e-shopy, ve kterých pořídíte vouchery pro úplně každého člena rodiny!

Pro módní fajnšmejkry

Světoznámé módní značky, ale i originální czechmade kousky, kabelky, šátky, boty, pro muže, ženy, děti… Na Different.cz pořídíte nejen originální módní kousky, ale také neotřelé bytové doplňky, jako deky, polštáře, svíčky, závěsné dekorace. Online můžete koupit vouchery v hodnotě 500 až 5000 Kč. Vaše babička si tady pak může vybrat třeba svíčku nebo deku, dědeček placatku nebo papuče, maminka šálu nebo peněženku, tatínek tašku na notebook nebo ponožky, sourozenec batoh nebo třeba dárkovou psací sadu…

Pro milovníky kosmetiky

Než koupit dárkovou kazetu, která pravděpodobně poputuje dál nebo bude čekat na stav nouze, pořiďte poukaz a nechte obdarovanou osobu, ať si sama vybere přesně to, co potřebuje, nebo co by ráda vyzkoušela, ale normálně by si to nekoupila. My jsme nedávno objevili e-shop s řeckou přírodní kosmetikou SantoVolcano.cz. Učarovali nám masážní mýdla, masky na tělo i vlasy, nejrůznější krémy nebo parfémy. Najdete tady kosmetiku jak pro ženy, tak pro muže. Vouchery můžete pořídit v hodnotě 500, 750, 1000 nebo 2000 Kč.

Pro gurmány

Kdo by odmítl gurmánský zážitek? Ochutnat něco nového, nestarat se o nádobí, popít v dobré společnosti… Neznáme nikoho! Kolikrát ročně si totiž jen tak bez důvodu dopřejete nějaký gastro zážitek? My si brousíme zuby na nově otevřenou restauraci v pražském Karlíně – Spojka!

Úchvatný interiér plný živých květin (mají jich tu 402!) a pestré menu, které potěší mlsné jazýčky milovníků masa, vegetariánů, veganů i flexitariánů! Hodnotu voucheru si můžete do poslední koruny navolit!

Pro akčňáky a dobrodruhy

Zážitky jsou k nezaplacení! A co teprve ty akční? Na ty nikdy nezapomenete! Pokud si vaši blízcí rádi hrají, milují adrenalin a napětí, uděláte jim největší radost poukazem na únikovou hru! A co že to ta únikovka je? Dobrodružná hra, kdy se lidé uzavřeni v místnosti s ostatními účastníky hry musí dobře zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Nás zaujal Endorfin, místo, kde najdete rovnou 5 tématických únikových her: Star Wars, Titanic, Saw, Freddy Kruegera nebo Márnici! A co největší trefa do černého? Je velká pravděpodobnost, že vás obdarovaný pozve, takže si dárek užijete i vy!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama