Reklama

DE:CLONE: Už nejsme klony!

Jeden z největších módních projektů tohoto roku je za námi. V sobotu 16. dubna se ve Slovanském domě v Praze konal unikátní fashion pop-up store event TONI&GUY DE:CLONE. Akci v průběhu celého dne navštívilo více než 3 500 lidí a téměř tisícovka z nich si nechala vytvořit jedinečný styling od kadeřníků z TONI&GUY a make-up artistů z parfumerie Douglas.
8413

 Cílem celé akce bylo vzbudit v mladých lidech jejich osobitost a dodat jim odvahu vyjádřit jejich jedinečný styl. To se rozhodně povedlo! Důkazem jsou tisíce fotek na Facebooku i na Instagramu s hashtagem #declone a #nebudklon.

Během celého dne byly připraveny unikátní fashion pop-up stores, kde prezentovaly své nejnovější kolekce úspěšné české značky, jako jsou Cockerel, Valentina Borik, Rodná Hrouda, Lote, JJ, Oneday, Jakoby, Pattern nebo Veršatyl. „Jsem ráda, že jsem se mohla akce zúčastnit a seznámit zase pár lidí s mojí tvorbou. Byl to opravdu příjemný pocit vidět zájem návštěvníků. Nejvíce mě snad potěšilo to, že moje sukně z nové kolekce zaujala i jednu z předních českých blogerek Nikol Moravcovou z blogu Bloges Robes. Sledujte její sociální sítě, určitě se na nich brzy v modelu od značky Rodná Hrouda objeví,“ říká návrhářka tvořící pod značkou Rodná Hrouda Marie Stará. Originální tuzemská móda byla pak doplněna ukázkami od světových značek Lee, Wrangler a Lindex a největšího e-shopu s módou u nás vůbec - ZOOTu. Největší zájem však návštěvníci projevili o styling a rady odborníků z kadeřnických salónů TONI&GUY a vizážistů z parfumerie Douglas.

Na akci nechyběla ani celá řada českých top blogerů, youtuberů a influencerů. Nikol, Míša a Kristýna z blogu Bloges Robes zde rozbalily svůj jedinečný Bloges market, kde si mohl každý z návštěvníků vybrat originální kousky z jejich šatníku, a to za ceny začínající již na pár stovkách. Nejsledovanější česká youtuberka Shopaholic Nicol, sesterské duo z blogu A cup of style a odbornice na krásné vlasy Petra Lovelyhair se osobně postaraly o styling tří vybraných slečen. Poradily jim, jaké líčení a účes zvolit a vybraly originální outfity ze ZOOTu. Největší poprask pak jistě vzbudilo trio nejlepších kamarádek Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová alias 3v1, které dobývají svět svými zábavnými virály. Každá z nich je originál a svou jedinečnost dotáhly na akci k dokonalosti stylovými účesy a líčením.

Na akci nechyběla ani spousta mužů, kteří nejen že doprovázeli své kamarádky nebo drahé polovičky, ale také si vychutnávali tipy ze světa pánské módy, zdrželi se u stánku s novými vůněmi od značky Axe a v neposlední řadě si nechali zastřihnout své strniště či rozcuch v originálním Barber shopu TONI&GUY.

Celý den však nebyl pouze o módě. Součástí programu byla také slovenská písničkářka Katarzia, melancholická Never Sol a indie folková formace Republic of two. Nechyběl ani street dance battle Honzy & Mikea ve stylu Funk 'n' Brake nebo vystoupení taneční skupiny 420people pod vedením Milana Odstrčila.

Programem provázelo po celý den zábavné moderátorské duo Jenovéfa Boková a Jan Cína, kteří nejen že celý den bavili publikum zajímavými vstupy, ale také se stali ztělesněním myšlenky DE:CLONE – nebuď klon! Po celou dobu akce se pohybovali po Slovanském domě v jedinečných modelech od vystavujících návrhářů, které dotvořili originálními účesy a v případě Jenovéfy i líčením.

Pokud si zrovna neměla čas se této unikátní akce zúčastnit, nezoufej! I ty si můžeš v parfumeriích Douglas pořídit set produktů TONI&GUY, který ti pomůže vytvořit originální styl od hlavy až k patě. Jedinečné kousky od všech návrhářů si pak můžeš prohlédnout na jejich webových stránkách či v showroomech. A s Bloges Robes se můžeš znovu potkat na jejich marketu 29. května.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama