Den dětí se blíží! 5 tipů na dárky i zážitky

...pro malé i velké!
12316

Pro velké slečny

Pokud hledáte dárek pro náročnou parádnici, určitě se zajděte podívat na novou kolekci šperků Pandora pro léto 2019, která je dokonale hravá, a každou slečnu naláká k objevování nových vjemů.

Ráj pro malé i velké

Park Mirakulum je zárukou skvělé zábavy pro celou rodinu každý všední den i o víkendech. Na Den dětí se však můžete těšit na speciální program pod taktovkou moderátora Tomáše Fíly, který vás provede opravdu nabitým programem od vystoupení Spejbla a Hurvínka až po cirkusové show skupiny CARINI.

Na Dětský den platí běžné „mirakulovské“ vstupné 210 korun na osobu, zakoupit si můžete i rodinné vstupenky. Od 1. června je otevřeno každý den od 10 do 18 hodin.

Kouzelné příběhy, které potěší děti, rodiče i prarodiče

Nakladatelství INFORMATORIUM vydalo pro dětské čtenáře v překladu z chorvatštiny 5 knih, které jsou určeny nejen pro zábavu, ale každá z nich ve vtipných textech doplněných úžasnými ilustracemi, skrývá také kapku ponaučení.

Vesnická a městská myš – Kašmir Huseinović, Andrea Petrlik | Informatorium, 199 Kč

 

Dětský den v přírodě

V okolí jezera Katlov a rybníku Pohan nedaleko Červených Janovic u Kutné Hory proběhne 1. června Dětský den rybářských slavností. Celá akce je pro širokou veřejnost a zcela zdarma včetně parkování, atrakcí, rybářské školičky a koncertu kapely No Name, tak neváhejte a vyrazte za dobrodružstvím.

Těšit se můžete na přednášky a autogramiádu Jakuba Vágnera, ukázku podvodního světa ve sladkovodních akváriích, exkluzivní možnost rybaření zdarma na jezeře Katlov a rybníku Pohan nebo soutěže o věcné ceny.

Stylová výbava pro velké dobrodruhy

Ať už budou vaše téměř dospělé ratolesti trávit letní prázdniny kdekoli a jakkoli, s produkty z dílny Fjällräven budou rozhodně nezapomenutelné - a to i při nepřízni počasí! Naším tipem jsou kromě ikonických  batohů především kousky do deště a větru - na fesťáky jako dělané.

Kånken Rain Coverwww.fjallraven-shop.cz + kamenné prodejny, 639 Kč