Reklama

DIY: Trendy vánoční dekorace, které doma vyrobíte během chvilky

Buďte originální!
Reklama
9651

Do Vánoc zbývá už jen chvilka, a my právě proto vyhlašujeme stop stav. Pár dní před Štědrým dnem není potřeba bláznit víc než kdy jindy. Nemusíte rychle vymýšlet, jestli stihnete nakoupit dárky pro rodinu a všechny kamarády a známe, nemusíte se stresovat s velkým úklidem, ani tím, jestli před odchodem na dovolenou budete mít v práci čistý stůl. Nemusíte jednoduše vůbec nic.

Zkuste na to letos proto jít trochu jinak. Zastavte se v tom všem shonu, uvařte si svařák a místo hledání Vánoc skrze věci okolo sebe, hledejte vánoční atmosféru v sobě. Třeba díky dekorování svého domova. A ne, nemyslíme jen postavení stromečku a rozvěšení světýlek, letos máme na mysli originální výzdobu, kterou hravě vyrobíte doma samy.

Společnost Ferrero letos připravila pro jednu z vás speciální boxík se vším, co potřebujete k tomu, abyste z adventních dní vytvořila ještě kouzelnější a pohádkovější období. Box obsahuje tipy a rady na dekorace od značek oblíbených pralinek Ferrero Rocher, Mon Chéri, Raffaello. Ať hledáte inspiraci pro zabalení dárků pro vaše milované, nebo nápady na tradiční i originální vánoční výzdobu, v DIY krabici najdete jednoduše všechno – potřebné materiály, včetně pralinek a podrobné brožury. Líbilo by se vám box od nás pro vás vyhrát? 

Stačí do půlnoci 15. 12. vyplnit mini formulář níže a máte hotovo. 

Tak co, jdete do toho? 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama