Reklama

Eurojackpot - jedna z nejlepších loterií v Evropě

Eurojackpot je loterie, která funguje od roku 2012 a zahrnuje více než tucet evropských zemí. Díky možnosti hrát online nezmeškáte příležitost zúčastnit se této loterie, která nabízí jednu z nejvyšších výher v Evropě, vyšší jackpoty nabízí pouze EuroMillions. Formát Eurojackpotu je velmi podobný formátu EuroMillions. Pravděpodobnost výhry hlavní ceny je rovněž obdobná.
Reklama
13238

Pravidla Eurojackpotu

K účasti v Eurojackpotu je potřeba pouze otevřít účet na našem webu LottoPark.com. Dále musíte vyplnit své osobní údaje, které jsou nutné pro případnou výplatu, vyplnit tiket se svými čísly a nakonec zaplatit za tiket. Eurojackpot vyžaduje, abyste si vybrali 5 hlavních čísel od 1 do 50 a dvě další čísla od 1 do 10. Pro získání jackpotu a některých cen nižších úrovní Eurojackpot je nutné správně vybrat zmiňovaná dvě extra čísla.

Existují dva způsoby, jak vybírat čísla loterií pro váš tiket, které jsou obecně známé všem hráčům loterie. První způsob vyžaduje, abyste vybrali čísla pomocí své preferované strategie (na základě statistik nebo jen šťastných čísel), zatímco druhá metoda je pro slepé štěstí pomocí nástroje rychlého výběru. Obě metody mají své příznivce, ale při pohledu ze statistického hlediska - metoda rychlého výběru má tendenci být efektivnější. Hráči této evropské loterie se mohou také pokusit použít systémový vstup, protože to zvyšuje pravděpodobnost výhry. Vstup do systému v Eurojackpotu umožňuje hráči vybrat až 12 loterijních čísel a systém z této sady vytvoří všechny možné pětimístné kombinace. Vzhledem k tomu, že zařazení do systému jsou poměrně drahé, je proto dobré sázet loto ve větší skupině pro lepší cenu tiketu.

Kolik můžete v Eurojackpotu vyhrát?

Zaručený minimální jackpot v loterii Eurojackpot je 10 milionů eur, zatímco nejvyšší zaznamenané losování dosáhlo 90 milionů eur. Současně je v této evropské loterii maximální výše losování 90 milionů eur. Nejvyšší jednotlivá výhra přesáhla 60 milionů eur. Losování se koná každý pátek a výsledky Eurojackpotu si můžete zkontrolovat na lottopark.com hned po oficiálním vyhlášení výsledků.

Eurojackpot nabízí hráčům 12 úrovní cen. K získání jackpotu je nutné správně vybrat všech 5 hlavních čísel a 2 další. Když vyberete pouze dvě hlavní čísla a jedno další číslo, budete mít nárok na cenu nejnižší úrovně. Pravděpodobnost výher jackpotu je 1:95 344 200, zatímco šance na výhru jakékoli ceny v této loterii je 1:26.

Jak funguje Eurojackpot online

Možnost hrát Eurojackpot online je velmi oblíbená u nadšenců loterie, i když mají poblíž loterijní kancelář. Nemusíte čekat v řadě na získání svého tiketu, spěchat s vyplňováním lístku svými šťastnými čísly. Nyní to můžete udělat z pohodlí domova, i když do losování nezbývá mnoho času. Ani otevírací doba loterijní kanceláře nebude problém. Výsledky losování a ceny můžete zkontrolovat online a vaše výhra se rychle projeví na zůstatku vašeho účtu. Nebudete se muset starat o žádné formality, ale spíše se soustředit na utrácení své výhry.

 

ODKAZ: https://lottopark.com/cs/vysledky/eurojackpot/

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama