FRIDAY NIGHT | Užijte si pyžamovou party!

Také jste jako puberťačky milovaly pyžamové party?
11747

Přespání u kamarádky, čtení časopisů, koukání na filmy a klábosení o svých prvních láskách… Proč si ale podobný večírek neužít s kamarádkami i teď? Odhoďte své předsudky a navlékněte si svoje oblíbené pyžamo! Ať už jste v roli hostitelky, nebo hosta, máme pro vás pět tipů, jak si pyžamovou party užít naplno.

Pyžamová party má prostě svoje kouzlo, i když vám už není „náct“. V každém věku si můžete užít dokonalý večírek. A je jen na vás, jestli si vezmete vtipné pyžamo, tričko na spaní s potiskem vaší oblíbené kapely, nebo obří dupačky pro dospělé. Jste mezi kamarádkami a tam si nemusíte na nic hrát ani si nic dokazovat. A to je ten pravý osvobozující pocit!

1. Holčičí večer? To chce přípitek

Kdy se vám naposledy podařilo urvat si čas sama pro sebe a sejít se s kamarádkami? Holčičí večer je tady a taková událost zaslouží slavnostní zahájení pořádným přípitkem! Ťukněte si na zdraví jako celebrity. Oblečené v pyžamu a s vážnou tváří. Schválně, která z vás se začne smát jako první?

2. Polštářová bitva je základ

Nechte se inspirovat americkými filmy a prostě se odvažte. Ujistěte se, že stůl s občerstvením a s pitím je v bezpečné vzdálenosti, a zahajte přímým útokem polštářovou bitvu! Tato bitva nemá žádná pravidla a vyhrají v ní obvykle nakonec kvůli totálnímu vyčerpání všechny válčící strany! Jen dávejte pozor, abyste polštáře neroztrhaly na cucky.

3. Zavzpomínejte na léto a osvěžte se koktejlem s bublinkami

Připravte kamarádkám příjemné překvapení – jednoduchý koktejl Hugo, který byl hitem letošního léta! Nachystejte si šumivé víno Bohemia Sekt demi sec, bezinkový sirup, limetku, led a mátu. Do skleničky dejte dvě kostky ledu, nalijte sekt, přidejte bezinkový sirup, navrch trochu vymačkané limetky a ozdobte smítkem máty. Pak už si vychutnejte jeho osvěžující chuť!

4. Hrajte si a bavte se

Celá noc patří vám a zábavě. Co takhle udělat si disko ve stylu 80. let, módní přehlídku nebo soutěž v karaoke? I příprava koktejlů vás skvěle zabaví, s prázdnými lahvemi od vína si pak můžete zahrát klasickou „flašku“ na pravdu a lež s bláznivými úkoly.

5. Ať jedno oko nezůstane suché!

Pokud máte s kamarádkami podobný vkus, i co se týká filmů, pusťte si spolu některý z romantických snímků ze „zlaté filmotéky“. Ať už vás do kolen dostává Láska nebeská, Hříšný tanec, nebo Brad Pitt jako tajemný Joe Black, věřte, že vlivem davové psychózy v místnosti nakonec nezůstane jedno oko suché.