Reklama

Gilmorova děvčata: Teorie, podle které by poslední tři slova dávala smysl

Článek obsahuje zásadní spoilery k nové sérii!
Reklama
9586

Pokud jste ještě novou sérii neviděli a nechcete vědět, jak osudy našich milovaných Gilmorek skončí, tak nepokračujte ve čtení. Článek obsahuje spoilery, které vše prozradí. 

Pokud už jste všechny čtyři díly zhlédli, tak vás pravděpodobně konec zaskočil stejně jako nás. A to ať už jste doufali, že Rory skončí s Loganem, nebo jste byli team Jess. Protože neskončila s nikým a ještě ke všemu těhotná!

Také jste nevěděli, jestli se smát nebo brečet, když Rory řekla „Mami, jsem těhotná“ a obrazovka zčernala? No pokud ano, existuje naštěstí teorie, která tento zcela neuspokojivý konec dokáže udělat alespoň z části přijatelným. A to především pro ty z vás, kteří fandili Jessovi. 

Rory je v nové sérii 32, což je přesně věk, kdy jsme poprvé na obrazovkách spatřili Lorelai vychovávající dítě sama. Bez manžela po boku. Z toho plyne, že osud Rory bude stejný jako její matky. A jak řekla sama autorka Každá žena si hledá partnera po vzoru svého otce a to jsme plánovali i s Rory. Tímto partnerem, který kopíruje Chrise, je dozajista Logan. Žádné závazky, nevadí mu že podvádí svou snoubenku a teď se pravděpodobně stane i otcem dítěte, které nebude vychovávat. A právě proto byla scéna s Chrisem tak důležitá. Proto se ho Rory ptala, jaké to bylo, když nechal mámu žít samotnou s malým dítětem. Ne kvůli tomu, aby to zapsala do knihy, kterou o sobě a své mámě píše, ale proto, aby se dozvěděla, jak se bude cítit Logan, který si musí vzít Odette.

No a právě v tuto chvíli přichází na scénu Jess, jehož pohled na Rory byl jasným znamením toho, že ji stále miluje. Stane se Jess pro Rory Lukem, se kterým Lor žije šťastně, i když není otec jejího dítěte? Nevíme, jak vy ale my si nepřejeme nic víc, než další sérii, která by osud Rory konečně pořádně objasnila. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama