Reklama

#halloween: Myslíte si, že vás Disney princezny nemůžou děsit?

Mýlíte se!
Reklama
9282

Make-up artistka Shonagh Scott se rozhodla učinit přítrž pohádkám se šťastným koncem. Letos na Halloween přeměnila naše oblíbené postavičky z dětství na děsivé kreatury. Inspirovala se jejich opravdovými příběhy a změnila je v hororové scénáře. Její proměny jsou až znepokojivě realistické. Co myslíte?

Ariel

Malé mořské víle rozpárala hrtan vidličkou zlá podvodní čarodějnice! Asi měla jiný hudební vkus než Ariel a její písničky už nechtěla dál poslouchat.

Kráska a zvíře

Žili šťastně až do smrti? Ne, v téhle verzi žili šťastně jen do té chvíle, než zvířeti ukradla jeho růži. To ho tak rozohnilo, že rozdrásal Krásce její sličnou tvář.

Sněhurka

Zlá královna otrávila jablko chemikáliemi, které vybouchly nebohé Sněhurce do tváře. Nevím jak vy, ale my chceme zpátky naší "hodnou" královnu, která používá jed.

Popelka

Když o půlnoci utíkala princi, zakopla na schodech a její střevíček jí probodl tvář. Doufáme, že ji princ měl rád kvůli charakteru a ne kráse.

Ledové království

Elsy nadpřirozená moc se obrátila proti ní samé. Rampouch probodl její vlastní krk a kouzelné síly ji nechaly ve štychu, i když jí umrzaly zkrvavené prsty.

Zazvonil zvonec a děsivým scénářům byl konec. Naštěstí je toto jen Halloweenské dílo velmi šikovné a trochu morbidní make-up artistky a s našimi milovanými kráskami to nemá ve skutečnosti nic společného. Co na to říkáte? Zajímavé umělecké zpracování nebo naprosto zvrhlý nápad?

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama