Reklama

HOT NEWS: Gossip girl hlásí comeback! Víme podrobnosti!

Hurááá!
Reklama
12449

Je to tady! Upper East Side po letech opět znovu ožije! Gossip Girl (česky Super Drbna) se dočká pokračování.

Na co se můžeme těšit?

Nebude se jednat o klasické navázání na původní scénář, ale o tzv reboot. O co přesně jde? Reboot je formát, který přepisuje původní děj - to znamená, že se opět ocitneme na Upper East Side, ale postavy i děj nebudou odpovídat původnímu konceptu. Přesně takto se například točilo pokračování nové série Beverly Hills.

Dobrá zpráva ale je, že nové Gossip Girl budou mít na starosti původní producenti seriálu Josh Schwartz a Stephanie Savage - můžeme si tedy nejspíš být jistí, že nudit se určitě nebudeme!

Zatím není známo moc podrobností, ale podle informací, které unikly na světlo, budou v pokračování hrát velkou roli sociální sítě (jak jinak) a je naplánováno deset hodinových epizod. Pokud bude mít reboot úspěch, s největší pravděpodobností můžeme očekávat ještě další pokračování.

Zbývá poslední otázka - kde a kdy se můžeme na tuhle horkou novinku těšit? Prvních dílů bychom se měli dočkat na jaře příštího roku a to na nové platformě HBO - HBO Max.

Nevíme, jak vy ale my se nemůžeme dočkat. A i když je reboot poměrně nový koncept, máme pocit, že když se jedná o Gossip Girl, nemůže to dopadnout jinak, než výborně.

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama