Reklama

Hvězdné tipy pro cool holky: Tyhle triky musíte znát!

Kdo chce zářit navenek, musí na sebe nejdřív nanést trochu toho pudru se třpytkami...
12968

Co je nejdůležitější: nezáleží to na tom, jak vypadáte! Pro pozitivní vyzařování není potřeba žádná specifická postava nebo účes. Jde o vaše vnitřní nastavení, ne o geny, které člověk buď má, nebo ne.

Klíč k většímu „sparkle“ (česky: lesk, třpyt) ve vašem životě: přijměte se taková, jaká jste! Kdo je se sebou spokojený, působí na ostatní sebejistě a atraktivně. A takhle se můžete trochu postrčit: věnujte si úsměv, kdykoli půjdete kolem zrcadla. Mluvte radši moc nahlas než příliš potichu. Věřte, že na světě existuje dobro. A nechte se inspirovat našimi tajemstvími štěstí. 

Porušte pravidla!

Občas je prostě tak skvělé pustit ven ze sebe tu zlobivou holku a divoce a nespoutaně si zatancovat nebo si navzdory všem předsevzetím dát druhý kus koláče anebo třetí gin s tonikem. Protože vaše osobnost bude úplná jen tehdy, když občas překročíte hranice!

Flower power

Květiny nemusíte jen dostat darem. Kupte si je nebo si je natrhejte sama! Už jejich vůně okamžitě zlepší vaši náladu.

Happy Food

Některé potraviny působí jako malý zázrak – stimulují totiž produkci hormonu štěstí! Patří k nim ryba, banány a avokádo.

Sunny side up

Buďte víc venku a vědomě tankujte sluneční světlo. Naplníte tak svoji zásobárnu vitaminu D. Když ho máte málo, pocítíte to na své náladě.

Pečujte o sebe!

Tohle je největší tajemství pro větší pocit štěstí. Dokonce pro to existuje speciální slovo: mindfulness. Naslouchejte svému tělu! Sportujte. Zdravě jezte. Běžte do postele, když jste nemocná. Jednejte se sebou (a se všemi ostatními) vždy s respektem.

Investujte

Do zajímavých akcí – radši než do materiálních věcí. Kdo vydá peníze za skvělý koncert, výlet anebo návštěvu kina s nejlepší kamarádkou, bude se cítit spokojený déle než někdo, kdo si právě koupil třetí pár bílých tenisek. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama