Inspirace: 5 tipů, jak přežít ( a taky si užít ) nakupování vánočních dárků

Přeplněná nákupní centra, horko, stres a spěch...
10965

Každý chce "urvat" ty nejlepší dárky v co možná nejkratší době a za co možná nejlepší cenu.

Takhle přesně vypadá pravé vánoční šílenství aneb nakupování vánočních dárků pro naše nejbližší. Jak se z toho předvánočního chaosu nezbláznit a dokonce si ho užít? Vyzkoušejte naše tipy!

1. Nepodceňte přípravu. Pokud plánujete nákupy dárků v obchodním centru, přizpůsobte tomu i vhodný výběr oblečení. Ve většině obchodů je totiž šílené teplo a v kožichu a rukavicích byste toho nejspíš moc nepořídili. Zvolte proto pohodlný a ne příliš hřejivý outfit, ve kterém bude ježíškovské obíhání jedna radost.

2. Seznam. Udělejte si plán trasy, kterou se vydáte a sepište si obchody, které chcete navštívit. Vyhnete se zběsilému pobíhání z bodu A do bodu B a ušetříte si tak spoustu času.

3. Zapomeňte na malou kabelku. Vezměte si s sebou maxi tašku, do které se vejde co nejvíce dárků. Nic neumí otrávit nákupy tak, jako tisíc tašek na každé ruce.

4. Něco pro radost. Při nakupování dárků pro ostatní, byste neměli zapomínat ani na sebe. Pořídít si tedy něco pro vlastní potěšení by tak mělo být naprostou samozřejmostí!

5. Odměna. Nezapomeňte se na konci vaší zdařilé mise odměnit. Ať už to bude oblíbenou kávou ve Starbucksu s horou šlehačky nebo sladkým punčem na trhu před ochodním centrem, tuto část nákupování rozhodně nevynechejte! Stojí totiž za to a bude to pomyslná sladká tečka za splněnou misí.

sledujte nás na instagramu