Jak nastartovat své sebevědomí každé ráno: Víme to!

Není to tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát...
12020

Pokud závidíte sebevědomým jedincům ve svém okolí jejich přirozenou autoritu, respekt, který v druhých vzbuzují, ale i všeobecnou jistotu, která je doslova provází na každém kroku, zatímco vy se klepete nervozitou před každým veřejným výstupem, máme pro vás jednoduchý manuál. 

Díky těmto radám už vás nic nezaskočí a vkročíte do každého dne sebevědomější než den předtím.

1. Přestaňte věřit všemu, co slyšíte.

Ne každý v autobuse nutně musí mluvit o vás. Ne každý má chuť pomlouvat to, jak vypadáte, co říkáte, nebo co si myslíte. Klid. Neřešte cizí - soustřeďte se na to, aby bylo dobře vám.

2. Obklopujte se sebevědomými lidmi.

Pokud jsou vaši přátelé jen uzlíčky nervů, zkuste vplout do společnosti jedinců, kteří mají svůj život pevně v rukou. Budou pro vás inspirací. A vy pak můžete být následně inspirací pro vaše blízké.

3. Šaty dělají člověka.

Tepláky a mikinu dejte stranou a vsaďte na něco, v čem se cítíte jako král módy. Uvidíte ten rozdíl. 

4. Buďte sami sebou.

Zapomeňte na masky a role, o kterých si myslíte, že vám padnou. Najpřirozenější role je ta, kterou "začnete hrát", když se nikdo nedívá. Tu si zakodujte a držte se ji. Každý je originál a každý je jedinečný - a vy nejste vyjímkou. Užívejte si svou jedinečnost na maximum!

5. Oslavujte svá malá vítězství!

Uběhli jste 2 kilometry, jedli jste celý den zdravě, povedl se vám pracovní pohovor, po týdnu odkládání jste vysáli. Radujte se! I sebemenší úspěch si zaslouží vaši pozornost a oslavu.

6. Vaše hlava = vaše pravidla

Vytvořte si vlastní pravidla, kterých se budete držet a které budete respektovat. Jen tak povede vaše cesta k úspěchu.

7. Buďte vděční a usmívejte se!

Ideální je naučit se ráno děkovat za vše, co vás napadne a večer než půjdete spát myslete na vše pozitivní, co vás ten den potkalo. Bude vám krásně, věřte nám!

 

 

 

sledujte nás na instagramu