Reklama

Jak si užívat života, jako pravá Italka: Máme návod

La dolce vita!
Reklama
12514

Italky zkrátka umí žít a život si vychutnávat plnými doušky. Jak to dělají a jak se to naučit také?

1. Prožívejte každou chvíli. TEĎ a TADY - na ničem jiném než na konkrétní chvíli nezáleží. Proto neřešte, co bude zítra, nestresujte se minulostí a budoucnost nechte osudu. Žijete právě nyní, tak se o tento čas neokrádejte.

2. Flirtování je základ! Není dne, kdy by si italky alespoň trošku nezalaškovaly. Udržuje je to ve formě a dodává sebevědomí. Tak co? Už jste dnes na někoho svůdně mrkly nebo se usmály? 

3. Jídlo není hřích. Vyčítat si jídlo nebo si třeba nedat po obědě sladký dezert? Neexistuje! Italky si jídlo užívají na maximum a všemi smysly. Čas určený pro jídlo je pro ně svatý. Jí i několik hodin a jídlo je vlastně takový malý svátek. Sejdou se s rodinou nebo s přáteli, a společně si užijou skvělý čas.

4. Kvalitní víno už vůbec není hřích. Den bez vína, jakoby nebyl. Po obědě, po večeři, na oslavu úspěšného dne - zkrátka kdykoliv. Italkám prostě koluje v žilách společně s krví i kvalitní víno nebo bublinky. Na zdraví!

5. Dieta? Nepřipadá v úvahu. Italky nedrží diety protože prostě milují jídlo, víno, dezerty a nehodlají se omezovat. A proč taky? Život je přece krátký na jakékoliv zákazy a odepírání si toho, co milujete.

6. Dávají emoce najevo na 110 %. Když milují, milují šíleně a bláznivě. Když nenávidí, je to stejné. Neexistuje nic mezi. Výhoda? Člověk v sobě nic nedusí a žije se mu tak nějak lépe.

Osvojte si i vy návod na sladký život podle italek a začněte s ním nejlépe hned teď!

Přečtěte si také: 10 fashion tipů, jak získat francouzský šarm

5 tipů, jak začít hubnout bezmučení podle francouzek

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama