Jedineční kulinářský zážitek přímo u D1 | Do Restaurant Signature v gala i v teplákách

Ráj pro chuťové buňky...
10940

Nejen Češi, ale už i cizinci ví, že cesta po dálnici D1 je velký zážitek, který stojí cestující spousty sil. My pro vás však máme tip na místo, kde zažijete tak silný gastronomický zážitek, že vás už žádné drncání ani ta největší kolona nerozhodí.

V Restauraci Signature na nás působila jedinečná atmosféra. Nejlépe bychom to popsali jako směs rodinné pohody, prozkoumávání neznámých vod a luxusu. Interiér je doladěný do posledního detailu a ač se restaurace nachází v rozlehlém několikapatrovém komplexu, díky živému mechu, který se citlivě zakomponován do konstrukce sloupů, působí na vás u každého stolu kouzlo přírody, díky kterému se během pár minut dokonale zrelaxujete.

Nenechte se však zmást honosností restaurace. Sami restauratéři Jiří Lešikar a Lumír Sendrei nám potvrdili, že do restaurace může bez obav vběhnout třeba jen na kávu i řidič v teplákové soupravě.

My vám však z vlastní zkušenosti můžeme více než doporučit nezůstat jen u kávy, ale vychutnat si zde poctivou snídani, oběd či večeři. Kromě toho, že je jídlo šéfkuchaře Pavla Veltruského jedinečné a výborné, vám bude naservírováno na talířích z dílny Petra Jurníčka, které vymýšleli a párovali sami zakladatelé restaurace, tedy Jiří s Lumírem.

V neposlední řadě bychom chtěli pochválit také milý a přátelský personál, díky jehož lidskosti a ochotě poradit můžete v restauraci bez obav ochutnat i pokrmy z ingrediencí, které vám byly doposud neznámé!

P.S. Pokud v restauraci potkáte samotného Lumíra Sendreie, neváhejte a požádejte ho o doporučení vína. Nejen, že si díky tomu budete moci poslechnout velmi zajímavé příběhy, ale navíc dost možná ochutnáte skvělou netradiční kombinaci vína a vámi vybraného pokrmu.

Foto: Archiv restaurace Signature

sledujte nás na instagramu