Reklama

#justfitguys: Sexy sportovci z Instagramu jako nová fitness motivace

Do léta budeme ve formě!
Reklama
8387

Pokud stejně jako my toužíte po dokonalé postavě, kterou budou v létě všichni obdivovat, ale nemůžete se dokopat k žádným výsledkům, máme pro vás tip! Dívat se na bezchybné hollywoodské krásky, andílky z přehlídkových mol a fitness hvězdy je sice skvělé, chceme se jim podobat, a i když můžeme tisíckrát pročítat jejich workout plány a jídelníčky, při pohledu nás spíš než motivace polapí závist. Proto jsme se rozhodly koukat tak trochu na jinou stranu – na muže. Kromě toho, že nám v posilovně hravě dokáží poradit, jak zacházet s každým strojem, můžeme je vnímat i jako na sen, který si díky tvarovaným křivkám můžeme hravě splnit.

Přesně takovou záplavu fešáků, kteří vás namotivují jsme našly na Instagram účtu @justfotguys. Polonazí polobozi, pekáč buchet a výstavní tvářičky.

TIP! Vyberte si z galerie ty nejlepší kousky, vytiskněte si je a vylepte na lednici, na zrcadlo... Prostě kamkoliv, kde vám můžou pomoct zvolit správnou cestu. Chuť na pizzu po jedenácté večera sexy frajer na lednici? NE, nedám si! Deprese před zrcadlem z toho, jak dneska vypadáte pod psa a mrkající svalovec, koukající přímo na vás? SBOHEM deprese, dneska jsem sexy!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama