Láska přes internet: Čemu se vyvarovat, pokud randíte on-line

Randit po síti?
11936

V dnešní době, žádný problém... Nemusíte vyjít z domu, můžete na sobě mít tepláky a vytahané tričko a přesto můžete flirtovat, jako o život. 

Randění po síti je jednoduchý a pohodlný způsob, jak se seznámit s vašim potencionálním partnerem. Takové on-line dostaveníčko má spoustu výhod. Například to, že si svůj protějšek můžete "proklepnout" ještě dřív, než si domluvíte schůzku. 

Samozřejmě má tohle scházení se i řadu nevýhod. Na co si dát pozor, pokud randíte on-line?

1. Soukromí. Dokud se s vašim protějškem nepoznáte osobně, vynechte soukromé informace. Neprozrazujte, kde bydlíte, kam chodíte na oběd ani kdy se chystáte na další party. Snažte se bavit v teoretické rovině a osobním otázkám se obloukem vyhněte.

2. Fotky. Ok, jestli si vzájemně pošlete pár "nevinných" fotek, nic se neděje. Určitě se ale nenechejte přemluvit k posílání jakýchkoliv lechtivých či erotických fotek. Na tenhle typ komunikace budete mít dost času až se opravdu poznáte a budete si jistá, že vaše fotky zůstanou opravdu jen u něj.

3. Nepátrejte. Ano, je snadné podlehnout možnostem internetu a začít si svůj protějšek hledat na všech možných sociálních sítítch. Pročítat jeho staré komunikace a "sjíždět" jeho přátelé nebo fotky z minulosti. Nedělejte to. Dejte mu možnost na vás udělat první dojem. Spousta věcí se totiž na internetu může tvářit úplně jinak, než ve skutečnosti jsou.

4. Nemluvte o svých ex ani o nikom, koho znáte. Nikdy nevíte, kdo sedí na druhé straně.

5. Nelžete. Nedělejte ze sebe někoho, kým nejste. Pokud se totiž s dotyčným budete chtít sejít, pravdu se stejně dozví. Buďte taková jaká ve skutečnosti opravdu jste. Zkrátka božská.

Všeobecně si při on-line komunikaci dávejte velký pozor. Virtuální svět je skvělý prostor pro zábavu ale je tam stejně nebezpečno, jako v tom reálném...

sledujte nás na instagramu