Love: 20 znaků toho, že o vás má opravdu zájem

Říká se, že díky řeci těla se o druhém dozvíte vše, co potřebujete vědět...
13095
Pokud má tedy váš vyvolený problém s vyjadřováním svých emocí, jeho gesta, pohledy a chování ho můžou snadno prozradit, a vy si tak můžete být jistá, na čem opravdu jste. Stačí se držet našeho manuálu a odhalit jej díky jeho vlastním zbraním. To zní, jako fajn plán, nemyslíte? Tak jdeme na to! 

Kterých 20 znaků odhalí, že o vás má zájem?

1. Je klidný - jeho dech je pravidelný. Když jste spolu, je naprosto v pohodě, není roztržitý, jedná s rozvahou a díky jeho pohodě se cítíte fajn i vy.

2. Letmé dotyky. Náhodou se dotkne vaší ruky, odhrne vám vlasy z obličeje, dotkne se vaší nohy... To vše jsou jasné signály toho, že o vás stojí.

3. Naklání hlavu na stranu. Úklon hlavy na stranu při komunikaci ( ale i při pouhém očním kontaktu ) si vyložte vždy kladně a nebojte se začít jednat. Kdo řekl, že na drink nemůže pozvat žena muže, jako první?

4. Pozdvižené obočí. Ať už při rozhovoru nebo při pohledu - pozdvižené obočí je znakem zájmu.

5. Vlasy. Nejen ženy si hrají s vlasy, když je před nimi někdo, kdo se jim líbí...

6. Upravuje si oblečení. Pokud jste ho zaujala, chce před vámi automaticky vypadat, co nejlépe. Pokud si tedy neustále rovná kravatu, uhlazuje košili nebo sako - máte vyhráno.

7. Ústa. Když muž sleduje něco, co se mu líbí, má ústa mírně pootevřená a uvolněná. Jestli zároveň i víc pije - časté přitisknutí rtů ke sklenici značí touhu.

8. Půjčí vám svetr, sako nebo šálu. To už je velký důkaz zájmu. Chce, aby vás zrovna jeho kus oblečení zahřál a abyste se díky němu cítila komfortně.

9. Úsměv. Jestli se s vámi ( nebo na vás ) směje, buďte si jistá, že vás chce zaujmout a udělá pro to cokoliv.

10. Hluboký pohled. Takový ten, kdy se vám ani jednomu nechce uhnout a máte pocit, jakoby se celý svět točil jen kolem vás dvou!

11. Rozšířené zorničky. Pokud se mu líbíte, automaticky se mu ve vaší přítomnosti rozšíří zorničky. Je to přirozený jev, který se nedá nijak ovlivnit.

12. Zrcadlení. Aneb když zrcadlí a napodobuje vaše gesta.

13. Sedí s nohama od sebe. Nevědomky tak vystavuje své nejintimnější partie. Tato zranitelná pozice mluví jednoznačně ve váš prospěch.

14. Naklání se k vám, když mluvíte.

15. Jde přímo vedle vás. Ne za vámi, ani před vámi. Má vás po svém boku jako důkaz rovnocenného partnerství.

16. Jeho hlas se ve vaší společnosti mění. Je jemnější, milejší a jeho intonace vám dává jasně najevo, že tahle komunikace patří jen vám.

17. Soustředí se jen a jen na vás. Nevnímá nic z toho, co se děje ve vašem okolí. Nekontroluje telefon, nesleduje hodinky - je prostě absolutně přítomný a všechen jeho čas patří vám.

18. Hraje si s kravatou nebo se často dotýká krku. Doteky v této oblasti muže uklidňují - můžete si tak být jistá, že lehká nervozita u něj přeci jen panuje.

19. Dal si záležet. A to nejen na sobě, ale i na výběru místa, kde se setkáte, na programu, který naplánoval... Zkrátka chce, aby vám s ním bylo víc než dobře.

20. Věřte své intuici. Pokud jste s ním a cítíte se božsky a naprosto v pořádku, tak to nejspíš naprosto v pořádku bude a vy se nemusíte bát, svěřit mu své srdce.