Reklama

Marpo & TroubleGang vydali nový videoklip o šikaně | Co na něj říkáte?

Ústředním tématem písně Nejsi sám je lhostejnost a šikana...
Reklama
12879

Skladba Nejsi sám je nejpopovějším kouskem z alba DVA Marpa & TroubleGangu, možná i proto, že se stylem i hudebním provedením odlišuje od zbytku desky. Zpověď skupiny kolem Marpa upozorňuje nejen na šikanu, jež je tématem právě vycházejícího videoklipu, ale i na aktuální situaci, která je všude kolem nás. Režie se jako posledně chopil Vasyliy Rusyn, který režíroval i klip Na prach spálit.

Marpo, TroubleGang - Nejsi Sám

 

Poněkud netradiční track i videoklip skupiny kolem Marpa má jasné poselství, jak vysvětluje frontman Ota Petřina, který singl věnuje všem, co se někdy stali obětí šikany. „Přiznám se, že já sám sem byl tak trochu šikanátor, ale když jsem viděl, že jiný děti někomu ubližujou, vždycky jsem pomohl,“ svěřuje se Marpo. Motivem písně je také přimět nás všechny, abychom nebyli slepí a lhostejní a pokud uvidíme, že se někdo stal obětí šikany, abychom mu podali pomocnou ruku. 

„Nikdy nevíš, čím si v životě, který žije prochází, jaký to má doma. Tak mu zkus podat pomocnou ruku, nikdy nevíš, koho tím zachráníš,“  dodává Marpo. 

Nejsi sám má přesah do života nás všech, o to více nyní, když bychom měli vnímat dění kolem nás a být si nápomocní. „Myslete na to, že nikdy na to nejsme sami. Vlastně i teď přitom všem je hezký, že máme víc času na rodiny, a tak trochu rozvinout sami sebe,“ říká o klipu a současné situaci Marpo a zve ke zhlédnutí posledního klipu z alba DVA a zpestření si tak nepříjemného času.

Foto: Tony Košar

 Neopouštějte pohodlí a bezpečí svého domova a jednoduše si objednejte nové vydání JOY do poštovní schránky. Objednávejte zde. Poštovné po celé ČR zdarma!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama