Money, money, money! 7 stádií čekání na výplatu

Ve kterém se nacházíte právě teď vy?
10307

Nechceme tvrdit, že jsou peníze tou nejdůležitější součástí našeho života, na druhou stranu, upírat jim podstatnou roli v našem životě, prostě nejde jen tak. Nevíme, jak to máte vy, ale my i při té největší snaze na konci měsíce sledujeme malá čísla, která se na výpisu z účtu objevila a jediné v co doufáme je, že se zásadně zvětší! Nic není ale tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Proměna nuly na minimálně 100 korun na účtu s sebou nese velké množství stresu, odříkání.. A víte, co? Povíme vám celou tu pohádku hezky od začátku!

1. Zamilovaně koukáte na právě nabytou částku na svém účtu.

2. Výplatu oslavíte nákupem jen těch nezbytných věcí, které jste si ještě minulý týden nemohli dovolit. (Karamelové latte, lak na nehty, lístky do kina, power banka ve tvaru jednodrožce...).

3. Vyhýbáte se očnímu kontaktu se stavem účtu u bankomatu a rychle se proklikáváte až k dalšímu kroku s výběrem malého obnosu pro radost!

4. Na internetu se díváte na všechny možné dostupné informace. Jedinou zakázanou stránkou je internetové bankovnictví. Podle vašich propočtů se tam přece nestaly žádné velké ztráty.

5. Snažíte se dát v hlavě dohromady všechny účty, které jste museli zaplatit.

6. Přemýšlíte o tom, které z vašich věcí byste mohli prodat třeba na Aukru...

7. Zamilovaně koukáte celý den na částku, která vám právě přistála na účtu!  

sledujte nás na instagramu