Reklama

Musíte navštívit: #TENISKOLOGY 2

2. ročník největšího sneakers festivalu ve střední Evropě je tu!
Reklama
9232

Po úspěchu jedničky je tu TENISKOLOGY 2Letos se můžete těšit na ještě větší podívanou. Větší veletrh si žádá více dní a větší prostory. TENISKOLOGY se proto rozroste do 2 dnů (pátek 21.10. a sobota 22.10.) a svůj denní program doplní o 2 exkluzivní party do ranních hodin.

TENISKOLOGY no.O1

Mekka tenisek vás uvítá v dosud uzavřeném továrním prostoru bývalé STROJÍRNY (areál Pragovka Artdistrict na Kolbenově), jejíchž 3 000 metrů čtverečných opět zaplní showroomy světových značek, sneakers market, skate rampy, bary a samozřejmě podia s show.

Těšit se můžete na nabitý program, který bude v pátek i sobotu odlišný. Generální partner ŠKODA Auto chystá stage plnou předních performerů jako je Rytmus, Majk Spirit, Champion Sound, Indy & Wich & LA4, NobodyListen ve spojení s Dalybem, Vladimir 518, Logic, Peter Pan Complex a mnoho dalších. Originální program si připraví také showroomy největších sneaker brandů - ty však svá představení fanouškům do poslední chvíle utají.

Kromě GURUS - influencerů, kteří sneaker a street kulturu podporují, spojila TENISKOLOGY 2 svou tvář se 3 MASTERS, kteří jí pomáhají dotvořit spirit celé akce. Uznávaného sneakerheada Petera Kovkou Kováče doplní Rytmus a NobodyListen. Se všemi osobnostmi se můžete osobně potkat během celého eventu a už teď je čeknout na www.teniskology.com.

Milovníci tenisek ocení především větší prostor prodejního marketu a rozšířenou nabídku obchodů. Na své si tak přijdou i fanoušci street módy, elektroniky nebo třeba longboardů. Až najdete tenisky svých snů, stavte se u sexy graffiti writerů ve stánku KENZO - pomůžou vám s vlastním tagem na vás nový parfém. Pokud sníte o copáncích, nevynechejte studio Toni&Guy. A vynechat samozřejmě nesmíte ani foto koutek JOY, kde se potkáte s redakcí. 

Doražte mezi prvními a získáte backpack z limitované edice zdarma! A nezapomeňte už teď postovat vaše oblíbené tenisky na Instagram s hashtagy #teniskology a #mojetenisky. V pátek i v sobotu vybere 3 nejlepší fotky Teniskology Master Kovkou a backpack vám naplní kupou nových tenisek!

KDY: 21.-22. října 2016

KDE: STROJÍRNA, Areál Pragovka Artdistrict, Kolbenova 34, Praha 9

VSTUPNÉ: od 250 Kč (předprodej na webu www.teniskology.com) a na místě

Novinek bude spousta, sledujte proto aktivně TENISKOLOGY na:

Web www.teniskology.com

Facebook http://www.facebook.com/teniskology/?fref=ts

Instagram http://www.instagram.com/teniskology/

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama