Musíte navštívit: TRANSMISSION 'THE CREATION’

Musíte navštívit: TRANSMISSION 'THE CREATION’Musíte navštívit: TRANSMISSION 'THE CREATION’ Vyrazte na velkolepou párty!

Musíte navštívit: TRANSMISSION 'THE CREATION’ (STVOŘENÍ)

Vyrazte na velkolepou párty!

Už loni do Prahy dorazili na akci lidi z více než 50ti zemí světa. A letos tomu nebude jinak. Už 21. listopadu 2015 se v pražské O2 areně uskuteční další ročník akce, která všem návštěvníkům zprostředkuje nový unikátní zážitek. Letošní edice nese název ’The Creation’, což je téma přímo epických rozměrů, které vypráví o tajemstvích života a provede vás 7 dny stvoření. Stage na Transmission bude jako obvykle zaplněna desítkami výkonných laserů v kombinaci s ohromujícím množstvím kvalitních světel a stovkami čtverečních metrů LED obrazovek, CO2, kanóny s konfetami, plameny a pyro efekty.

O hudební požitek se postará velké množství umělců:

MARKUS SCHULZ - ALY & FILA - ANDREW RAYEL - BRYAN KEARNEY - MARLO - JORN VAN DEYNHOVEN - DRIFTMOON & KIM KIONA & KOEN HERFST LIVE - AIRWAVE (Transmix) - THOMAS COASTLINE (warm-up)

TRANSMISSION 2015 - THE CREATION (Trailer)

Vydejte se za hranice vašich nejdivočejších snů. Okouzlete svoje smysly. Zakupte si svoji vstupenku na tuto jedinečnou show právě teď a nepromeškejte tuto neopakovatelnou noc.

V prodeji jsou momentálně tři druhy vstupenek a mizí opravdu rychle. VIP vstupenky už jsou skoro vyprodané, není se čemu divit - Kare VIP Lounge totiž nabízí ten nejlepší výhled na celou show.

Základní vstupenky za 1.399 Kč

KARE VIP LOUNGE vstupenky za 2.500 Kč

GOLDEN vstupenky za 4.650 Kč

Vstupenky v prodeji zde: http://bit.ly/VstupenkyTM

Vstupenka na sobotní Transmission dává něco víc – vstup na pre-party 20.11.2015 v klubu Mecca ZDARMA do 23:30! - www.fb.com/events/903451016404001/

Více info:
Web: www.transmission.cz
Facebook TM: www.fb.com/Transmission.official
Facebook Eventu: http://bit.ly/TM2015FBEP
Radio: www.transmission-radio.com