Na co si dát pozor, pokud začnete randit s kamarádem

Dát se dohromady s vašim nejlepším kamarádem...
11832

Může se to zdát jako ten nejlepší nápad. Je to ale opravdu tak?

Než se do tohoto dobrodružného románku pustíte, ujasněte si pár věcí...

1. Z kamaráda přítel. Tenhle přechod je super. Ale co když to nevyjde? Z přítele se zpět na kamaráda už nepřechází tak snadno. Alespoň ne hned. 

2. Ztráta kamaráda. Ano, samozřejmě, že i přesto, že bude váš přítel, bude i váš kamarád ale... Bude vám scházet právě TEN kamarád, kterému si na svého přítele stěžujete, radíte se s ním a probíráte všechny možné ( a nemožné ) situace.

3. Ze začátku to bude určitě zvláštní. Je to přece váš kamarád a najednou váš vztah přeroste v něco víc. Intimita, kterou jste spolu doteď neřešili, bude na pořadu dne. Jste na tuhle situaci připravená?

4. Okolí. Vysvětlovat okolí, že teď už nejste přátelé ale partneři bude taky oříšek. Obrňte se trpělivostí.

5. Rodina. Pokud už ho znají, máte vyhráno. Pokud ne, čeká vás vysvětlování toho, že ano, ON byl váš kamarád a teď je to váš přítel.

6. Může to být to nejlepší, ale zároveň to nejhorší, co se vám může přihodit. Pokud to klapne, bude váš vztah výhra v loterii. Budete mít partnera a zároveň kamaráda v jednom. V opačném případě se vám ale může stát, že přijdete o vše. O kamaráda i o přítele. Dobře tuhle situaci zvažte. Na druhou stranu, kdo nic nezkusí, nic nezíská...

Přečtěte si také: Staňte se Miss Charming v pěti krocích: Máme pro vás návod

sledujte nás na instagramu